Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Cestitam!
  2. Jel bi prodavao samo Leo Vince?
  3. Cestitam, neka je sa srecom. GS izgleda bas dobro na slikama i verujem da je takav i uzivo. Mogao si da nas pocastis sa jos kojom slicom.
  4. Zanimlljivo. Bilo bi lepo kada bi se neko od nasih potrudio da napravi ovako nesto.
  5. Za 2000e mozes da kupis, u jako dobrom stanju, Apriliu Pegaso ili Suzuki Freewind koji su mladji od 2000. godine. Tenera, Transalp ili Arika su oko 2000e ali ponekad i po vise od 10 godina stariji od Aprilije i Suzukija. Mada, motore ne treba gledati po godistu, vec po opstem stanju. Dajem prednost Apriliji i Suzukiju jer mislim da ces na njima lakse savladati tehniku voznje, a nece ti pruziti nista manje zadovoljstva od gore navedenih motora. P.S. Naravno da KLE ne treba da izbacujes iz kombinacije.
  6. Ako su ovi motori u pitanju, ja bih to ovako poredjao: 1. Fazer s2 2. Z750 3. Hornet 4. GSR 600 A da se dvoumim izmedju Horneta i Bandita, pobedio bi ovaj prvi.
  7. Asphalt ruleZ!
  8. Nema te da se javis...
  9. Saletova 'mica' je cakum-pakum,motorce boli glava. Potvrdjujem.
  10. Nisam dugo... ;D
  11. Za 4500-5000 mozes da uzmes ozbiljan motor. Sada ce kolegama biti malo lakse kada ti budu predlagali motore. Zbog toga sam te i pitao za kes.
  12. Lepo, lepo, samo slike k'o na facebook-u. ;D
  13. Koliko kesa hoces da izdvojis za motor? Vidi BMW F650 GS (moze i bez ovog GS ;D ), imas jednog na forumu koji se prodaje. Mislim da ce ti on odgovarati u potpunosti. Nesto ovako... http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=60473.0
  14. http://www.alpinestars.com/store/productdetails.aspx?productid=332558&cs=1 Fala. Aj sada kada sam se raspisao, a nisam rekao moja iskustva, da kazem i ja koju. Najbolji komadi opreme su: Jakna Dainese New Panama D-Dry (za toplije vreme) Pantalone Dainese Stelvio Jakna Spidi NL5 (mash letnja) Kaciga Arai Chaser Najgori deo: Rukavice Evolution koje sam poklonio drugaru.
  15. Marko jel se jos prave i imaju li gde da se kupe?
  16. Sjajne vesti, neka je sa srecom!
  17. Rossi Stoner Lorenzo
  18. Ovakvu je imala moja devojka i bila je prezadovoljna dok je nosila.
  19. Moram da probam.
  20. Nissan Pimera P12 Visia 2.2di iz 2002. godine i tvoja doplata? Auto je u full opremi, fabricka navigacija, fabricki DVD i CD sarzer, fabricka kamera za voznju u rikverc, senzori za kisu, senzor za centralni retrovizor, krem velur, telefon, vazdusne zavese, 6 brzina, sve gume Michelin na 80% i 17" felne i jos mnogo opreme. Kod mene je vise od godinu dana, redovno odrzavan i na mom imenu. P.S. Slika enterijera nije od mog auta vec je skinuta sa neta, ali moj izgleda kao na slici. 065.877-7776 Dragan
  21. Auuuhhh, kako li ce tek da izgleda zavrsen?! Vec sada je lepsi nego onaj fabricki. P.S. Aj udavi nas jos puno!
  22. .ebalo vas blato! ;D ;D P.S. Vidi potpis.
  23. Ja sam tamo redovno prao, zadnji put pre 4-5 dana i tada nije vazio popust za BJB. Razloge mi nisu rekli ali predpostavljam da je ovaj sto je gosn. Arakis naveo.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja