Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Zeljkamp

    Uvex gt 350

    @ Fi011 Upravo ovu Uvex Enduro sam ti preporucio u PP-u koji sam ti poslao. Nju sam probao i nekoliko clanova ovog foruma je ima. Svi je hvale a i kada sam je drzao u ruci i na glavi, bio sam vise nego zadovoljan. Mislim da je Uvex Enduro sa linka trenutno best buy. Mislim da uz nju dobijas blago zatamnjen vizir. Na mojoj Arai imam 'light smoke' vizir i mislim da je odlican i daleko upotrebljiviji od tamnog. Tamni mozes samo da nosis po danu, a kada padne noc moras da ga podignes. U suprotnom, videces samo stop svetla od vozila ispred tebe, mozda... Dok ovaj blago zatamnjeni bez problema nosis stalno. Uvece ne pravi probleme po gradu, dok na otvorenom gde nema ulicnog svetla mozes da vozis, ali je svakako tada bolje imati 'clear' vizir. Imao sam kontakt sa obe kacige i ako bih birao, bez razmisljanja bih uzeo enduro.
  2. Zeljkamp

    Uvex gt 350

    Mislim da Uvex ne radi niko u Srbiji. E sada, ja nosim 'L" velicinu kod Arai-a, Nolan-a i kod jos nekih proizvodjaca. Probao sam jednu Uvex enduro kacigu u toj velicini i savrseno mi je legla na glavu. Ortakova GT350 je u "M" velicini i bila mi je mala. Nadam se da sam pomogao.
  3. I sta je bilo posle?! :blink::lurker:
  4. Sjajno, nego moram da te kritikujem za neke stvari. Daj molim te nemoj vise da ih odbijas, nema smisla prema njima a ni prema nama. Odradi skoro svaku koja ti se nabacuje, tako ces imati dobru karmu. I daj bre jos koju fotku, nemoj da si skrt. Daj da vidimo te americke lepotice, znam da si makar jednu slikao. P.S. Pises za medalju, kao da sam bio sa tobom...
  5. Ja im tepam. :wub:
  6. Gejevi!
  7. Znam koje je boje, video sam slike, ali necu da ti kazem. ;) Mozes i ti da ih vidis jer je motor bio oglasen pre par meseci na forumu, potrazi malo. Samo cu reci da je lep. B)
  8. Samo ti gruvaj i daj slike. Odlicno si poceo, vec sam se navukao, u najmanju ruku, kao vozac autobusa.
  9. Zeljkamp

    Uvex gt 350

    Sekula i Bera donose robu iz Louis-a i Polo-a. Prvi bez provizije a drugi valjda uzima 10%, nisam siguran jer sam samo sa Sekulom saradjivao. Ako ti treba Sekulin broj mogu da ti ga posaljem preko PP-a?
  10. Crno-bele boje svima lepo stoje!

    1. ugac

      ugac

      Banovace te zbog spama. :D

    2. Zeljkamp

      Zeljkamp

      Neka, neka... Ako treba i ban za crno bele... :)

  11. Zeljkamp

    Uvex gt 350

    Ja sam je narucio, pre 2 nedelje, od Sekule za mog drugara koji nije na forumu. Tada je bila okruglo 100e i koliko vidim sada je jos povoljnija. Kacigu sam samo drzao u rukama i nisam je stavljao na glavu, jer mi je mala. Mislim da za te pare ne mozes uzeti bolju flip up kacigu. Unutrasnji materijal je dobar i prijatan, ima suncane naocare, dobijas i vrecu uz nju. E sada, sam mehanizam flip up-a i mehanizam naocara mi ne deluju bas najkvalitetnije, ali to ne mora da znaci da nece raditi i svakodnevnoj upotrebi. Sama skoljka, ventilacioni otvori i vizir mi deluju ok. Drugar je nije probao u voznji i ne moze jos uvek da nam prenese utiske sa 'ulice'. Nosio je po kuci oko 45min i kaze da je zadovoljan. Da li ce biti zadovoljan kada bude seo na 2 tocka, to cemo tek da vidimo, ali mislim da nece imati razloga za nezadovoljstvo. Sve u svemu, mnogo muzike za jako malo para.
  12. Mislim da ces se jos vise zagrejati za Freewind-a kada budes video slike.
  13. Samo da se i ja ogradim i kazem da vlasnika NSR-a ne poznajem, kao ni motor. Samo sam hteo da pomognem, ali vidim da nisi zainteresovan, tako da...
  14. Jesi li to sam isao i ako jesi, kako nisi uspeo nekog navhvatati da ti pravi drustvo? Za vikend sam bio u Loznici, kolima na zalost, i video sam dosta bajkera.
  15. Vidim da je ovaj NSR od 800e u Loznici. Ako si zainteresovan, mogu da organizujem nekog da ode da je vidi.
  16. Na slici izgleda stvarno ok, jos kada 'zalepim' cenu od 300e sa sve prevozom do Srbije... Mislim da za te pare nemas nista bolje. Naravno, svi se nadamo da svajcarac prica istinu i da je stanje motora kao sto kaze. Jbg, navikli smo da su takvi. Ja bih to kupio, pa ako ne odgovara, uvek mozes dobiti te pare ovde.
  17. ▒█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▒

  18. Ovo je vise nego ocigledno. Mozemo mi da te savetujemo i pricamo jos 5 godina, ali ti si vec odlucio. Neka ti je sa srecom kupovina Dominatora. P.S. Pre nego sto kupis Hondu, ne bi bilo lose da razmislis i o ovom motoru. Manje para, mnogo mladji i mislim da ce ti vise zadovoljstva pruziti. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/54514-suzuki-xf-650-freewind/page__pid__938294#entry938294
  19. Ne secam se da sam upalio motor i krenuo. Pustim ga da odradi minimum 1 minut, mada i ovo zavisi od spoljne temperature, pa tek onda lagano krecem. Dok motor ne postigne radnu temperaturu drzim ga u obrtajima koji mu prijaju. Posle toga samo gas...
  20. Meni ovaj malisan sladak. :lurker:
  21. Motor izgleda extra, svaka cast na trudu i radu. Nego, daj bre jos slika.
  22. Pogledaj i Dainese Virunga. Yoman je nedavno prodao svoje i kaze da su extra. Za njih sam citao i iskustva korisnika, mahom reci hvale...
  23. Ovo k'o facebook... :)

×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja