Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Idealno za ove kisne dane !
  2. 1. Lorenzo 2. Marquez 3. Rossi
  3. U subotu u 10h moram da idem u Novi Sad, tako da ce ne mogu prisustvovati... 1. thelord 2. Dejan Intruder 3. Arakis 4. Pablo - da overim 14to davanje krvi 5. Dejan Neskovic- 99% 6. Salez 7. Zex 8. Reaper 9. VladaSD (ako ne bude neki kijamet.... ) 10. NOTORIOUS 11. Vuja 12.aca.gsxR 13.PaPaja 14. Urban Cruiser (samo da se druži) 15. hitman 16. RadakM 17. Popsy - ako budu teli da mi uzmu...
  4. Protektirane gume su cudo...
  5. Onda da rezervisem dva puta XXL !
  6. Jel dobijaju i ovi koji su zaduzeni da prave guzvu ?
  7. 1. thelord 2. Dejan Intruder 3. Arakis 4. Pablo - da overim 14to davanje krvi 5. Dejan Neskovic- 99% 6. Salez 7. Zex 8. Zeljkamp (ce verovatno da pravi guzvu, posto krv ne moze da daje)
  8. Dabe sto je vrhusko kada se u Srbiji, na zalost, prodaju samo kineska i ona za pecanje... Odelo je kvalitetno, lepo i NOVO !
  9. 1. Lorenzo 2. Marquez 3. Rossi
  10. Evo i od mene koja. Par dana posle ovih fotografija ga je Dejan kupio od mene.
  11. Jageru, neka je sa srecom nova kraljica.
  12. 50e fiksno !
  13. 80e!
  14. Motor sam kupio sa 4109km na satu a prodao ga Dejanu sa 29400km i garantujem za predjenu kilometrazu. Odrzavao sam ga iskljucivo u ovlascenim servisima, tako da se kilometraza moze lako proveriti.
  15. Rado bih ga vratio nazad da sam u mogucnosti... Neka je sa srecom prodaja. P.S. Motor je u top stanju i servisna knjizica je jos uvek kod mene, posto je Dejan jos uvek nije preuzeo.
  16. 1. Marquez 2. Lorenzo 3. Pedrosa
  17. Vidis, o tome nisam razmisljao...
  18. Videli su ali niko nije pit'o...
  19. Kupljeno !
  20. Uros prodaje Teneru koju je vozio Zextreme i taj motor bi trebao da vidis i probas. Nekoliko godina je u vlasnistvu forumasa tako da sigurno ne kupujes macku u dzaku. http://forum.bjbiker...tenere-xtz-750/ P.S. Od 3 motora sa pocetka teme, ja bih se odlucio za primerak koji je u najboljem stanju.
  21. Vrlo dobro znam kakav sam ti motor prodao, zato se i cudim da ti pravi probleme. Moguce da je do pumpe, ali da znas da je rezervoar u 99% slucajeva bio pun i nikada ga nisam drzao ispod pola. Sipao sam gorivo na svakih 150km, vrlo cesto i pre jer sam ga parkirao na OMV pumpi dok se nisam preselio na Vracar. Izuzetak je bio kada sam isao na put pa sam znao da predjem i po 200km a da ga ne dopunim.
  22. 1. Marquez 2. Lorenzo 3. Crutchlow
  23. Nije mi jasno, taj motor nikada nije stucnuo dok je bio kod mene ! Jesi li probao da zamenis svecice ? Oteraj motor kod Joce ili u Platner pa neka ga oni pogledaju. Garantujem da je neka glupost u pitanju. Servisna te ceka.
  24. Mogu da budu zakljucani na neku od nasih mreza ali moraju da imaju vazecu garanciju od 24 meseca.
  25. 90e !!! Moze i zamena uz moju doplatu za OVO !!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja