Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Kepo mozes li da nam kazes kakvo je trenutno stanje na racunu?
  2. Evo kako izgleda traka iz Louis-a.
  3. Jeste. Evo i teme gde pise nesto vise o Spaletu. http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=185.0
  4. Cena i telefon?
  5. Auuuu jebote, pa ovi plavci nisu normalni. >
  6. Ja sam ih dobio pre nesto vise od mesec dana i bili su 59,95e. Koliko vidim na Louis-ovom sajtu, za moje je ta cena jos uvek ali za tvoj motor je skuplje, najskuplje. Bas nemas srece...
  7. Zeljkamp

    sv650s pun oklop

    Super je ispalo.
  8. Ja sam kupio slicne, samo Dainese. Nisam ih jos probao jer tek treba da mi ih kum posalje iz Nemacke. Sto se zastite tice, trebalo bi da stite od vetra i od padova. Nisu dobra zastita kao pantalone, ali imaju prednost da mozes da ih nosis uvek, bez obzira sta imas ili nemas obuceno.
  9. Moto oprema na motoru a odelo za posao drzis u kancelariji i kada dodjes tamo, samo se presvuces i budes drugi co'ek.
  10. Meni je Sekula doneo Puig crach pads iz Louis-a za 60e. Mnogo dobro izgledaju na motoru. Evo i slidza da vidis. P.S. Samo mi nije jasno zbog cega su za tvoj motor toliko skuplji?! ???
  11. Svaka cast Marokanac.
  12. Izvinite sto vam prekidam diskusiju ali moram da vas pohvalim. Svaka cast.
  13. Pozdrav.
  14. Pozdrav.
  15. Ovako je mnogo lepsa...
  16. Valjda ce mi neko objasniti neke fore i fazone kada se budemo videli. Hocu i ja da pravim zanimljive fotke. ;D
  17. Evo i jedne slikane po mraku sa mog prozora. Druga je zoom na neki auto na pumpi.
  18. Evo i par slika koje sam slikao dok smo sedeli u kaficu. Ove su slikane sa zoom-om.
  19. I ja sam zaboravio da sam okacio temu. ;D Evo par slika sa aparata. Jos uvek se upoznajem sa kamerom pa slike i nisu nesto. Naucicu i ja valjda nesto kada ispucam makar 5-10 hiljada...
  20. Sve je to lepo, mada mislim da ces APN6 da prevazidjes za manje od 7 dana. Moja preporuka ti je da kupis nesto od 125cc i da uzivas ovu sezonu sa njim, dok sledece vec mozes da gledas nesto malo jace.
  21. Probaj da nadjes na ebay-u. Mislim da je tamo jeftinije.
  22. Evo gde imas da kupis. http://www.pegaz-moto.rs/
  23. Jako lepo. U zdravlju da ih nosis.
  24. Kupi neki sprej, recimo Motul ili Ipone. Ako neces da se zezas sa pranjem i podmazivanjem onda kupi Scottoiler. Imas na forumu dosta toga pisano za tu spravicu. P.S. Prelep motor.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja