Ja sam ih dobio pre nesto vise od mesec dana i bili su 59,95e. Koliko vidim na Louis-ovom sajtu, za moje je ta cena jos uvek ali za tvoj motor je skuplje, najskuplje. Bas nemas srece...
Ja sam kupio slicne, samo Dainese. Nisam ih jos probao jer tek treba da mi ih kum posalje iz Nemacke. Sto se zastite tice, trebalo bi da stite od vetra i od padova. Nisu dobra zastita kao pantalone, ali imaju prednost da mozes da ih nosis uvek, bez obzira sta imas ili nemas obuceno.
Meni je Sekula doneo Puig crach pads iz Louis-a za 60e. Mnogo dobro izgledaju na motoru. Evo i slidza da vidis.
P.S. Samo mi nije jasno zbog cega su za tvoj motor toliko skuplji?! ???
I ja sam zaboravio da sam okacio temu. ;D
Evo par slika sa aparata. Jos uvek se upoznajem sa kamerom pa slike i nisu nesto. Naucicu i ja valjda nesto kada ispucam makar 5-10 hiljada...
Sve je to lepo, mada mislim da ces APN6 da prevazidjes za manje od 7 dana. Moja preporuka ti je da kupis nesto od 125cc i da uzivas ovu sezonu sa njim, dok sledece vec mozes da gledas nesto malo jace.
Kupi neki sprej, recimo Motul ili Ipone.
Ako neces da se zezas sa pranjem i podmazivanjem onda kupi Scottoiler. Imas na forumu dosta toga pisano za tu spravicu.
P.S. Prelep motor.