Jump to content

Moto Zajednica

Majesty 250DX

Članovi
  • Broj tema i poruka

    596
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Majesty 250DX

  1. Moze, razredi ga koliko mozes sa jos obicnog goriva
  2. Sta u vezi ABSa ? Nisam imao ali mozda znam nesto?
  3. Vade se lezajevi. Prvo taj iglicasti a onda istim putem i onaj sa druge strane, samo sto mislim da unutra bese ima seger pre onog lezaja koji je do zvona.
  4. Klip si trebao da das tom koji ti obradjuje, da on premeri i prema klipu obradi. Nebitno sto pisu mere...
  5. Zavisi koji lezaj... u prenosu ili na nosacu tocka do auspuha. Auspuh skidas svakako i nosac auspuha i tocka sa desne strane. A ako ces u prenosu onda kais kvacilo i otvaras deklu prenosa...
  6. Da to. Nije rezervoar za ulje.
  7. Okej ne snezno belo vec zuckasto,prljavo, prasnjavo,masno... plasticno. A vidi se i na prvoj slici unutra.
  8. Ne rezervoar za ulje vec mala posudica pored karba.
  9. Skines bocnu plastiku do karburatora, skines kompletno kuciste filtera vazduha, skines unutra jednu belu 'posudu' koja stoji pored karburatora i onda kroz rupu u sedistu odvijas dva srafa od karburatora, skidas creva i sajlu itd... nema potrebe da skidas Plastiku ispod sedista veliku.
  10. Ja ciljam na sauh ili instalaciju do sauha. Ali ovako napamet je bzvz dublje ulaziti u temu
  11. Na bilo kakve cudne zvukove... bilo sta da lupa a vlasnik kaze 'nije to nista, moze to tako', znaj da uzima kintu... i odvezi ga kod majstora i plati pregled ako hoces detaljnije...
  12. Xmax 250 injection
  13. A odakle si i da li si raspolozen da se vidimo da uporedim nesto ?
  14. Znaci kod tebe je samo 4000km ? Koliko ti je potrosnja bila ?
  15. Dulence gde si zamenio kais sa zupcanicima za 500 e ? Trebace meni ta akcija... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  16. Ako si odvalio rasteretni ventil onda nece raditi, tj nece moci da postigne pritisak...
  17. RMS je najgore moguce sto si mogao da kupis. Vrati staru i probaj. Verovatno pritisak goriva nije ok. Ako neko moze neka izmeri pritisak...
  18. Pa zar nemas garanciju? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  19. To je kymco masina... ko zna sta sve tu moze da zvecka... krenuvsi od ventila i nekih sitnijih gluposti... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  20. RMS ni zvake ne bih kupio. Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  21. Pa ti poruci sa tog sajta ... :o Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  22. https://motobikeshop.rs/sr/product/membrana-karburatora-minarelli-yamaha-250-300cc-fi-27-top-performans
  23. Membrana karburatora ako ti je losa, skuter nece da poteze i nema normalnu brzinu, vec se gusi. Membranu ces tesko naci dobru od majestyja, ali ako potrazis od xmaxa verovatno ces naci kod nekoga... nova je ja mislim oko 70 eura. Na aliexpresu imas citav karburator za 40 50 $ pa je na tebi da odlucis. Odzracuje se na karburatoru na krstastom srafcicu koji stoji pri vrhu na desnoj strani karburatora i odmah pored njega ima (ili bi trebalo da postoji) crevo kroz koje izadje vazduh i malo tecnosti dok zavrnes sraf. Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  24. Original 40 €
  25. Lambda sonda ili instalacija do iste, ali dok na dijagnostici ne ocitas gresku, mozes da nagadjas samo... moze da bude i da samo trebaju da se obrisu greske i resetuju parametri.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja