Jump to content

Moto Zajednica

PICASOO MZ

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3121
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: PICASOO MZ

  1. Naredne godine - jos bolje... [wink] TV zvezda u usponu [bs]
  2. Kako li je u Julu, ako je ovo u Decembru ? ;D I ja da se upisem u ovu temu. Prekjuce... jezero na Tresnji iza Avale Blonda i Trikolore Jesi krenuo-krenuo si... ako vala tako i treba-samo napred!!
  3. Mr.B Nice to see ya again...
  4. Okaci neku sliku...!
  5. Metal Weep...mladi momci odlicni su za svoje godine...Uglavnom sviraju Metallicu, ali i Zeppelin-e, Purple, Maiden-e, Ac/Dc i sl...
  6. Very nice
  7. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    MZ jel' ti znas ko ti sve "jase" magarence??
  8. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Ma bitno je da si ti OK...
  9. Krenem ja juce nakon posla da zakurblam omiljenog mi bobber-a kada ono: "kasljuc-kasljuc-pap!!" Ziva vatra seva malo iz auspuha, malo iz difuzora :o Reko' sebi opet neka zajebancija... Kresnu on nekako odoh do Bokilica, a on u poslu do guse, motori, automobili, skuteri...u prolazu mi rece da proverim paljenje! Pomislim da krenem od najlakseg a to je svecica... S' obzirom da mi je na motoru neka Bosnina 65 jos od Tomosa-a...(u medjuvremenu sam kupovao i Champion-ke i NGK-ovke ali Bosna je zakon)daj da kupim novu...U jednu prodavnicu NEMA, druga prodavnica NEMA, treca prodavnica ima ali bez kutije i na njima zelenim slovima (?!?) pise Bosna bez oznaka... Tako da sam uzeo Bosch svecicu (zaboravio sam oznaku) da probam. Namestim, zakurblam, oglasi se bobber kao lutka ;D... E sad' cu videti koliko ce ova Bosch-ova trajati i kako ce se ponasati, mada planiram da, za svaki slucaj kupim Bosnu!!
  10. 1. MZ 2. Kataran (treba da potvrdi) 3.Duki i Sneza 4.Zverinjak (najverovatnije autom) 5.Picasoo MZ (50% - 50%)-No sleep...! 6.Floyd* 7.*Dzoni* 10. Makica - bungalov 13.Kataklinger+ ? 14. Drumskalisica - sator ( a mozda i bungalov ) Ako dolazim u svakom slucaju necu spavati jer u nedelju izjutra moram da sam na poslu...! Sto se "vunene"zivotinje tice "JA TO NE JEDEM" tako da necu ni da se mesam oko uzimanja proporcija gore navedene...
  11. Svrati na Svilajnac pa da idemo "all together"!
  12. MZ Models - Letter Codes What do the letter codes used on engine and models mean? MM Motorcycle Engine RM Scooter Engine /1/2/3 Further Developments G Off Road Sports Model G 5 Off Road Sports Model - with number of gears E Single Cylinder Eine = German for one S Swinging Arm Suspension T Telescopic Fork Suspension Z 12 Volt Electrics 250 Size of Engine in CC All MZ 2 strokes are covered by these abbreviations, for example:- ES 250/2 Single cylinder engine with swinging arm suspension, 250cc capacity (243cc really!) TS 250 Telescopic and swinging arm suspension, 250cc ETZ 125 Single cylinder engine, telescopic suspension, 12v electrics and 125cc (123cc really!) Thanks to Steve Maddox and G McCargo Ako je sudeci po ovome moj bi bio: T(Telescopic Fork Suspension) S(Swinging Arm Suspension) ??? Ne sumnjam da u nekoj oznaci MZ -a Z oznacava 12v struju, ali ako u oznaci ETZ, Z oznacava: "Zentralkastenrahmen" znaci bikvalno "centralna kutija rama" !! onda kome verovati hahahaha totalna ludnica se stvorila od ovoga :D Da smo mi i nasi MZ-ejci i ETZ-ejci zivi i zdravi a sta koje slovo znaci nije vazno...
  13. Ma to Dule namerno tako postavio, da mogu samo "odabrani" da vide slike ;D ;D
  14. Kataklinger je kucao pre oznake "quote" pa je "ubaceno" u tvoj citat...!
  15. E brate Zorge, vala svaka cast na iscrpnom i detaljnom tekstu...! Bas me interesuje da li je greska, ja ovde (http://translate.google.rs/translate_t#) video da "Zentralkastenrahmen" znaci bikvalno "centralna kutija rama" !! Ali ipak da vidimo sta ce lisac da iskopa...!!!!!!?
  16. Mislim da nisi nesto lepo podesio !!
  17. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Pravo "zensko" motorce...negovano-mazeno-pazeno! Svaka cast, samo fale nalepnice i k'o lutka je!!
  18. Kako stvari stoje, izgleda da mi je i ovaj MZ skup "klimav" S' obzirom da je sezona god. odmora kod mene u firmi po svemu sudeci da cu drugu polovinu avgusta biti na "radnom zadatku" (subota i nedelja)...Ali postoji sansa da dodjem u subotu posle 15 i da se uvece vratim...sto bi rekao Joska: "No, videcemo" Neka stoji za sada: 1. MZ 2. Kataran (treba da potvrdi) 3.Duki i Sneza 4.Zverinjak (najverovatnije autom) 5.Picasoo MZ (50% - 50%) 13.Kataklinger+ ? 14. Drumskalisica
  19. Vala, Golube odlicne su ti fotke...! Sa cime skljocas?
  20. Puno uspeha u daljem radu i na trkama!!BRAVO !!
  21. Juce (petak) vreme posluzilo, nadam se da ce i danas jer su Ljupce i ekipa stvarno zasluzili da im vreme ide na ruku. Svaka cast za dobrodoslicu i gostoprimstvo!! Jos jedan pozdrav za Ljupceta i Riders-e od ekipe iz Svilajnca! Petak 10.07.2009...
  22. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Juce na skupu u Petrovcu na Mlavi slikao jednog zanimljivog MZ-ejca, u kucnoj KROS varijanti... Neko se sepurio, blistajuci sa sve farbom i poliranim deklima: ...a nekog su "samo" slikali
  23. Jos kada bi objasnio kako cistis filter za benz...?
  24. PICASOO MZ

    Hrana!

    A sto ce deca da se raaaadujuuu...!! Rizi-Bizi u koloru!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja