Jump to content

Moto Zajednica

Rade koenig

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1098
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Rade koenig

  1. Mora malo
  2. Cena vizira 6500din
  3. Imajubi vizire. Odem danas da kupim vizir i da mi ga ugrade kad ono cvrc, pomesali nosace od 5 vrsta vizira, tako da odlozena kupovina dok se ne dogovore koji je od kojeg
  4. Novo u frenkiju na adi za nase motorice, rolbar + 2 maglenke 12.000din Zaista lepo i mocno izgleda. Ugradnja besplatna naravno. Montirali su novu 125 ali identicnk se kaci na nas
  5. Greska ispravljena
  6. E pa hvala, u tom slucaju skinucu je koliko odmah Jer Budala uci na svojim a Pametan na tudjim greskama... Hvala na savetima
  7. Evo da podelim sa vama sta sam uradio. Mali zanimljiv detalj. Smanjuje grejanje motora i nogu... Aliexpres. Samo moram kupiti jos
  8. Ali expres ???
  9. Juce produzio drugu registraciju bez tehnickog 11800din
  10. Meni ne trosi u opste 6700km na satu
  11. Porucio sam, zakacicu kako izgleda :-)
  12. Drugari da li i vama baca svetlo visoko? Ima li nacina podesavanja visine farova, odnosno snopa svetlosti ?
  13. Ja imam i to bas veliku u koju stanu i patike i stvari za trening. Slikacu danas ili sutra i zakacicu
  14. Samo bolje gume
  15. Nerazumem sta si se mrstio Drug moJ, za 4 meseca 5200km. Mislim da je dovoljno
  16. Drugari, kako resiti ono uzasno prskanje po nogama kad se predje kroz vodu, cevanice skroz mokre budu. Sta mislite?
  17. E sad da pitam jedno pitanje, na koliko obrtaja vam radi tek 250 u leru?
  18. 2000km trazi ovlasceni a i svakako na toliko bi menjao
  19. Ja odrzavam u frenkiju, ovlascenom servisu i uvek kada rade servis na svakih 2000km tada mi dotegnu apsolutno sve srafove, cak te problematicne premazu onim lepkom za srafove da se ne odvrcu... Zato samo tamo gde ih znaju u dusu i vozis bez brige
  20. Frenki motors, imaju bas dobar servis i odrzavanje. Sve pokriju ako se pokvari samo je bitno da se servisi rade u kilometar tacno
  21. Ostavio makinu u ovlasceni da se uradi servis na 5000km i da resi migavac u stitniku ruke. Za sad sve kako treba bez greske.
  22. Ljubi te brat, samo procitaj temu odpocetka sve je do detalja objasnjeno
  23. Garantujem da vecina vibracija dolazi od guma!
  24. Nemam uslov da ih stavim a da se ne odreknem stitnika za ruke sa migavcima
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja