Imajubi vizire. Odem danas da kupim vizir i da mi ga ugrade kad ono cvrc, pomesali nosace od 5 vrsta vizira, tako da odlozena kupovina dok se ne dogovore koji je od kojeg
Novo u frenkiju na adi za nase motorice, rolbar + 2 maglenke 12.000din
Zaista lepo i mocno izgleda. Ugradnja besplatna naravno.
Montirali su novu 125 ali identicnk se kaci na nas
Ja odrzavam u frenkiju, ovlascenom servisu i uvek kada rade servis na svakih 2000km tada mi dotegnu apsolutno sve srafove, cak te problematicne premazu onim lepkom za srafove da se ne odvrcu... Zato samo tamo gde ih znaju u dusu i vozis bez brige