Jump to content

Moto Zajednica

Rade koenig

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1098
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Rade koenig

  1. Ahahah a jeste zajebano ispadnes kao neki krimos. To mi je genijalno sto se uglavnom tako ispale. Kad su takve situacije znaci da se traga za slicnim motorom ili za nekim bajkerom l ne znaju kako izgleda osim boje motora i odprilike gde se krece.
  2. Pupupu kaki ste
  3. Preko zime radimo na masi Masa je mama :-) osim ako motor ima malu nosivost
  4. U petak dolazim oko dva. Ako bude nekog posla dolazim mislim sta god treba a i imam na motoru rotaciju pozadi crvenu i okicen sam skrooooz :-)
  5. Ljudi jeste imali neka iskustva smesna,zanimljiva sa policiom naravno u toku upravljanja motorom :-) jedva cekam vikend videce te kako sam sredio skuter okitio ga skroz a pozadi crvena rotaljka nisam hteo plavu neide :-) a i zabranjeno je zakonom. Crvena nije regulisana nijednim zakonom osim ako je kombinaciji sa plavom! :-)
  6. Jeste 4x45w odlican je radi bas lepo a mislim da i nisam stavio visoku cenu
  7. Sta nikom netreba?:-)
  8. Uz pomoc mog druga resio sam problem kako da stignem da uplatim. Pravi bajker drug :-)
  9. Ipak cu dati kao i prosle godine pare kad dodjem na skup dedica i babica mrazeva. Eto pa tako. Sta cu kad nisam tu u toku nedelje a vikend ne znam gde cu pre.
  10. a da cita mp3 i obican cd ima radio i bas je jak, ne znam koliko ima snage al dobar je :takoje:Bio mi u kolima al sad restauriram auto pa mi nije ni potreban
  11. Kao sto pise u naslovu prodajem pomenuti player za 40 eur. kao nov... Moze zamena za neku moto opremu.moze neka moja dolata 20eur max
  12. danas isao u labos i poljubio vratos probacu sutra....
  13. tako treba sto je fabrika dala to je najbolje
  14. Ma to mora da je zbog avatara Thahahahaahahahahahahahahahahaha moze bitj a i nemere da znaci
  15. stavio sam 140/70 17 i na milimetar je bila od lanca tako da moj savet nestavljaj nista sto nije fabricki
  16. u petak ili subotu donosim pare u Labaratoriju nadam se da nije kasno :zbunjen:
  17. Znaci ovako zamenio sam sam ali sam otisao u labos da je oni opet promene posto sam se uzentao da cu zeznuti nesto ali oni su mi rekli da je sve ok. Eto pa takoje to bilo. U poslednjem momentu sam odlucio to da uradim.Nadam se da je sad jasnije i sam sam sebe zbunio
  18. Rade koenig Postavljeno 14 December 2012 - 23:15 PM Znate sta ima novo uradih to sam. Po upustvu koje sam postavio i sve lepo sljaka cak su mi majstori rekli da je princip dobar. Vazduh izadje i sam vremenom ako on ndize temperaturu sve je ok:-) tako da... Srecan sam:-): Rade koenig Postavljeno Danas, 11:45 AM Juce sam rasklopio motor skroz i na vodenoj pumpi neosrafic za ispustanje vazduha. Bar ga nisam uspeo naci. Neka mi pomogne neko ko zna gde bih mogao da ga nadjem i da li ga ima uopste Rade u cemu je stos sa tvojim problemom oko skutera Iskreno moj problem je strah. Neki kazu taj vazduh ostaje i ode motor srugi da ce on taj visak izbaciti sam evo sad sam isao motorom od zeleznika do konjarnika noje postigao ni polovinu radne temperature. Znaci problem je strah
  19. Juce sam rasklopio motor skroz i na vodenoj pumpi neosrafic za ispustanje vazduha. Bar ga nisam uspeo naci. Neka mi pomogne neko ko zna gde bih mogao da ga nadjem i da li ga ima uopste
  20. Ljudi zao mi je nemam para da dam za decicu sada tako da cu dati kad dodjem na skup. Nadam se da nije problem sad stvarno nemam a celu nedelju provodim u srem.kamenici i nikako ne mogu stici da uplatim a i posto sam jos na obuci nema se para u svakom trenutku.
  21. Rade koenig

    Tablet, kao nov

    Realno za te pare kupis nov sa garanciom od 2godine. Cena???
  22. Znate sta ima novo uradih to sam. Po upustvu koje sam postavio i sve lepo sljaka cak su mi majstori rekli da je princip dobar. Vazduh izadje i sam vremenom ako on ndize temperaturu sve je ok:-) tako da... Srecan sam:-):
  23. Rade koenig

    Tablet, kao nov

    Sa mobilnog pisem otuda i greske
  24. Rade koenig

    Tablet, kao nov

    Koja je cena sada. Inace ce.a od 150 ke sve i da je ispra a. Malo velika. Bez uvrede
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja