E pa kolege...uzeo sam juče 2002 Atlantica (azurno plavi). Da sam hteo da čekam i budem strpljiv našao bih boljeg ali samo u estetskom smislu. Zagreban je tu i tamo, meni to nije ništa strašno, najbitnije je da mu agregat ne zvekeće i ne čangrlja. 39000 je prešao (istinitih 39000) a sasvim lepo se čuje, malkice sam ga preplatio ali sam od starta znao u šta se upuštam. Od pouzdanog čoveka je kupljen, ali sa polovnim mašinama čovek nikada ne može da bude na sigurnom. Tako da je sada kod majstora na velikom servisu (pločice, kaiš, rolnice,ulje i filteri) da ga spremim za sezonu. Ako neko zna kako mogu da nabavim nogostupe za suvozača molim da mi javite bilo ovde bilo na PM. Hvala drugari i nadam se lepim i uspešnim vožnjama