Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. Acarus, pravila vožnje u grupi da znaš naizust sutra , Djuxy ima da te propita pre polaska, nemO da ne znaš, jer ko ne zna plaća piće ... Dobro došao
  2. U petak 3. maja organizujemo vožnjicu na jug, tj idemo u pohode našem prijatelju i bratu Cobetu (jer on neće kod nas ) Plan je da se okupimo oko 8.30 na Autokomandi i u 9.00 krenemo put Trstenika i to preko Avale i Mladenovca, pa Topole i Kragujevca do Kraljeva gde bi se pridružila i ekipa sa juga da umlatimo neko jagnjeće pečenje kako nalaže red za ove praznike. Dodatne detalje trebao bi da doda Cobe kao vrhunski poznavalac gastronomske scene i putne mreže Posle u toku popodneva paljba kućama Pa da se mećemo na spisak .... 1. SuperPOP
  3. Ko te to slagao ? BTW ima li neko nekakav predlog za druženje ovih prazničnih dana i da se namestim odmah da mi odgovara 2. i 3. maj i ide mi se na jug .... tek da se zna
  4. Jes da ti baratas dugim cevima, al Automat je Automat... :-)
  5. OGLAS IZGUBLJEN SLUČAJ (no) Mole se svi dobri građani koji vide ovog simpatičnog, ali malo ne artikulisanog mladića, da ga nežno sklone sa ulice (da ga nešto ne zgazi) i da ga nikako ne hrane ... nego smesta pozovite odgovorno lice MSC-a Aleksandra Antonića na +38165574746879687 da ga preuzme i skloni na sigurno
  6. Popović, nije jebivetar ko Culle i tu i tamo neki šalabajzeri ... Prvo jedan omaž MSC lepoti Mare I napokon .... :lol: Sve ostale slike su OVDE
  7. Slike se aploduju
  8. A sad da i ja nešto kažem o tom Darku .... Prvo smo se dogovorili u tri rečenice kad i šta radimo, neverovatno, kakav je to majstor ako bar tri, četiri puta ne dolaziš bezveze, dal ga nema ili je taman rasturio neki lom preko reda i šta ti ja znam .... ja mislim da on i nije neki majstor Zamislite još mi šalje SMS da došem i ranije ako mogu ... Svašta Drugo, kad je skapirao da nema neophodan alat u radioni za zamenu nekih tamo ležajeva, on o svom trošku zove i maltretira kolegu našeg, Guju da ta čuda izmenja umesto da kaže : vidi matori, ovo mora u ovlašteni servis znaš ti japanci .... I tu nije kraj, još mi dade njegova kola da odem po točak, dal je normalan , pitam se ja, a vi? Treće, neverovatno, čitav CVT rasturio u delove, očistio, podmaZo što treba dao svoje mišljenje o stanju sklopa I ludak mi zameni obe litre ulja sa sve filterom umesto da sipa jednu ,a drugu u fijoku, bugi i onako to troškari pa se doliva non-stop šta tu ima da se menja, nikada mu neću oprostiti što nije ništa slikao, niti jednu fotkicu O kočnicama neču trošiti reči, očišćeno, učačkano i ne škripi, I za sve to vreme nije hteo ni pivo, ni sok, ni kafu ... kakav je to majstor koji se ne alkoholiše dok radi ? I da znate ako ne želite da vaš ljubimac ima full tretman u servisu nemojte ga terati kod Darka, jer on ne zna ništa da skarabudži i otalja preko K...a ko svi "normalni" majstori toliko
  9. Sjajan dan danas .... Iskreno mi je žao što ga ne privedoh kraju sa ljudima koje cenim i volim, ali ima dana ....
  10. Sorry i ja radim 18. i 19.
  11. @ Laki Duga , to je zemljače pozicija @ Bugi To ti je zato što si stavio onoliki čunak , pa ne moŽ čoEk da omaši , a ti se iživljvaš na jadnom dedi, sad će ovi žabari reći da smo mi neki siledžije i barabe ,a mi finiiii
  12. Moji utisci su sledeći Burgman vs žabari vs kymco Burgman - lep, udoban, izrađen od naj kvalitetnijih materijala, mala potrošnja, pouzdan do besvesti i do besvesti skupi potrošni delovi Žabari - jedini plus imaju za performanse agragata, veća max brzina na manjim obrtajima, o pouzdanosti sklopova i elektrike su napisani tomovi tako da nećemo trošiti slova bezveze u principu zabava je zagarantovana Kymco - simpatičan, lično zameram kvalitetu plastike i završnoj obradi, navodno 500 troše kao ruske samohodke, ali poznajem par ljudi koji su preeeešli ohohooo km na njemu Lično da ovog momenta imam 4 soma ja bi za 3 kupio SW 600, za soma ga pozlatio i vozio sledećih 25 godina dok mu točkovi ne otpadnu jer 2 cilindra su keva
  13. slike se dižu na server , a to je dugotrajan proces, al su zato top !!! @Boriša Sad razmišljam otkud ti znaš za epizodu na skeli Djuxy vs mlada Maja, a ono matori istu foru prodaje dva puta u jednom danu
  14. pazi, ako niste zajebali ležaj prilikom montaže onda je guma problematična 100% , možda je ne adekvatno skladištena i tom prilikom deformisana Ja bi reklamirao gumu prodavcu
  15. Meni miriše na gume .... Koje gume si montirao?
  16. Ne jedi se Alexa
  17. Sine Alexa ne sere se po tuđoj kući, pogotovo ako si iz te kuće iznikao kao takav
  18. Nije fora kako, vec sta je napisano, srbendo ... I mislim da je potpuno deplasirano.
  19. @ suncica Ma vrlo brzo ću ja to prodati i preći na nešto veće i jače, ili vlasnika istog Đuxy jel to mala pala na tvoj šarm ili šta ???? biće, vidim ja
  20. moj Bugi je 2005.god. model sa injection-om i vozi kako hoćeš preko 4,5l ne ide
  21. Kako vidim biće ... Beograđaniiiii
  22. Kolega Mick evo mene 195/115 na burgmanu na 55. strani ove naše teme .... I definitivno 400-tka treba da ti bude u žiži interesovanja svi manji su igračke za naše gabarite
  23. JA mislim da je ovo totalno prihvatljivo ....
  24. Šta pratiš .... Ideš ili ne ideš ..... Ja idem 1. AlexaBGD + devojčica 2. Ruske011 3. SuperPOP
  25. 01. Alexanto ekipa 02. BigRider 03. Satelis 04. Culle 05. Laki_90 06.Carlito 07.burgman75 08. Fanky 09. SuperPOP
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja