pa mora mas da malo zaradi,,ali to sve ide na nasu stetu,,skuplja ce biti roba,,manje cemo i mi kupovati,,,,,
ja bi ih pustio za regularnu cenu ulaznice,,pa mi svi volimo da kupujemo opremu po skupovima,neko polovnu neko novu,,
moze da se desi da ti nesto zafali us put pa su tu ti prodavci da nesto pazarimo,,,uostalom mogu oni da stanu ispred pa ce ih svi na ulazu videti,ustedece neku paricu,bice nama jeftinija roba itd....