Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. upucaj se odmah ;D ;D ;Dpegaso 2 je okretmiji i startniji i ziahniji u gradu pod uslovom da mu je masina otvorena na 50ks,,a stabilnost i okretnost pa valjda ti samo zemlja porekla govori koliko je dobar........ a trojka....ona je za put,,,,,nije za po gradu,,,,, xt je nestabilan prilicno,ima slabasan ram prednju viljusku losiju od pegasa,nemiran prednji kraj,pegaso napred ima 19cola tocak pa mu se ne uvija felna kao kod 21 cola,naravno sve se to oseti pri brzoj voznji,ali zato xt je tata za off road,,dok je tu pegaso sa svojom kontra viljuskom i tvrdjim zadnjim amortizerom dosta izgubio.... ali da ne ofijemo vise...ko je kupi i vozi mesec dana neka kaze nesto vise,a oni sto su probali po krug dva ili nisu nek ne sude.... dobar je i minarelijev agregat ali ima uzasno lose reseno ubrizgavanje ili je to problem mozda samo kod nas sa nasim gorivom., inace firma rotax pravi i avio motore i motore za ski dzetove,itd itd da rotax pravi lose masine nebi ga ameri kupovali,,
  2. pozdrav i tebi,sta se vozi....
  3. pazi ti da te neki sirijac ne zagreje olovom ;D ;D ;D
  4. kako radi makina po toj temperaturi ??? ??? i kako se ti hladis ???
  5. pa treba mi nesto okretno za grad,bmw za put a pegasa bi opet rado uzeo za po gradu,,al nemoze se sa parama na sve strane... :-[
  6. pa kazem ja da je dobar,,ali i on se kvari,,,,,kako kod koga se pokazao..........kod nekog dobro kod nekog lose...
  7. pozdrav i tebi,,svaka cast
  8. Bokilicu, jel si vozio ti XT660R pa da tako pricas ? Uzmi provozaj pegasa 3 i XT660R, pa onda iskreno kazi koji je bolji od ta dva. Ja sam vozio oba nekoliko puta, i XT je mnogo bolji motor, ostrije reaguje na gas,pegaso je za njega sav trom, kao dizel, bolje koci,upravljiviji je od pegasa, sto je prednost za enduro motor i stvar koja je nebitna, al ajd da kazem, XT je duplo tisi od rotaxa. Tako da ja stvarno ne znam zbog cega ti Pegasa toliko dizes u nebesa? A ovu recenicu ne bi da komentarisem pa ja sam imao dvojku pegasa i bolje je isla od xt a i stabilnija je,bar je to moje vidjenje.drugo pegaso je izuzetno ostar na gasu,a i ja nedizem pegasa u nebesa kolko ga drugi pljuju,,ja sam sebi uzeo bmw rt1150,2003god tako da su mi ostali motori .....a i vidim da su ljudi sa foruma stalno u nekim polugeneralnama sa tim xt jamahama 8) ....koja je jako dobar motor to priznajem izmenjao sam par komada ali....nije mi bas nesto stabilna,,,,probaj dvojku pegasa pa ces videti kolko je bolja od trojke...mada je trojka za duzi put bolja....inace ja sam imao xt a sa 70.000km i radio je kao sat,priznajem da je xt dobra,,,
  9. neznam za vas ali ja imam lepa iskustva sa pegasom,a ti nazovi majstori kod kojih stoje rasturene aprilije nek pobacaju diplome kad neumeju da ih poprave,model 2 i 3 nemaju ajnspric vec imaju karburatore,,a i po mojim krajevima ima dosta pegasa i niko se nezali na njih,svi se voze,kakve sam ja tek raskantane japance video po putu o tome nebi ni da govorim,ja cu u svakom slucaju uzeti pegasa 3,uskoro,motor koji je stabilniji od svakog japanca endura bar 2x i bolje koci,zanam jer sam ga vozio i promenio dosta japanaca,a i za moj ukus je bolji od bmw a,,a i aprilija se kvari kao i svaki drugi japanac,,a ja i ovako i onako menjam motore svaki cas,tako da mi je sve jedno sta vozim,,,,sebi sam kupio pravi motor a to nije japanac,,,,,,,nemislim na super teneru,,,, a i par bmw a f650 sam video u kvaru pa sta,,,,mozda ima ljubitelja japanaca ali pre ili kasnije svi se oduseve italijanom,,,,,,
  10. pozdrav i tebi,,odakle si,jel planiras nesto da vozis ??? :)
  11. Pozdrav i tebi,,lepo motorce imas,,ovde ces naci svakakve avanture i druzenja,
  12. Pozdrav i tebi,,,odakle si inace,,,sta planiras da kupis... ???
  13. Pozdrav i tebi,,sta vozis...
  14. pa eto primetili su ga vozaci auta i sad ce znati da postoje i motoristi...
  15. bokilic

    kupujem kofer

    aktuelno....
  16. samo ga stavi na motor i pali....
  17. ja bih pantalone,,pa ako resis javi na pp posto su i sve ostalo cemo lako ako se dogovorimo..
  18. jel mogu samo pantalone...
  19. pa imas nacrt za motor u manuelu od istog,ali napamet,,uh iskustvo i rasturanje milion auspluha je jedino znanje,,,,,,pa treba da bude sto duzi put izduvnog gasa,sto je hladniji tisi je,,,,,,gas kod lonca sa koorama ne ide pravo napolje nego se lomi unutra i vraca malo nazad malo ide napred...pa opet unazad pa tek onda napolje....uh komplikovano,probacu nacrtati semu,,
  20. pa od obicnog gvozdja...najednostavnije,ja ih pravio do sad 100 puta,naravno trebao bi uzorak,to verovatno nemas,ali pogledas u manuelu dimenzije,nemora da bude bas original coskast,pljosnat itd 100%
  21. pa napravi ih,iseces na strugu okrugli prsten kakav ti odgovara,iseces na pola doradis skratis itd,i eto resenja,to ti je cirka 300 do 500 din,,a vrse funkciju kao i druge koje ces kupiti,,a sta se desilo sa tvojim prstenovima. ???
  22. pozdrav i tebi,,odakle si...
  23. pa nije to bas tako lako za objasniti a to sto si omotao vunu oko cevke nije nesto,,moze i 2 u 1 da se uradi i da bude tiho,,
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja