Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. Za majstora nema korone. Alnaser sa Cx-a skinut. Viljuska oprana (ko nije ucio skolu mora da pere delove), a sutra pakujemo
  2. bokilic

    TDM Srbija

  3. 30e komplet
  4. 1h
  5. Deo po deo A karburatori videcemo.... Srecna pa imam nekoliko za delove... Gsxr1100... Ventili nastelovani, idemo dalje Dijamantna turpuja... E kad bi znali za sta sluzi~
  6. Deo po deo
  7. 1200 volim
  8. Bandit 1200 je mama
  9. 1400cc "tenk ~Djavo od motora a ja bih HD 883 ili Bandit1200
  10. 1400cc "tenk ~Djavo od motora a ja bih HD 883 ili Bandit1200
  11. Lepotica i zver
  12. Lepotica i zver
  13. Stavio akumulator bandit 600. Upalio posle dva puta. Napunpao gume i otisak sa ženom da se vozim jedan krug. Ona 600 a ja 1400 banditima
  14. Stigao je 1400, naravno suzuki Sad je moj pa videcemo dalje. Zver od motora. Malo mi je tezak, ali snacicemo se.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja