Ko god je radio super tenderu, nesto je zajebao. Kuciste gde su dizne je osteceno.... Videce se na slikama... Verovatno su pokusavali da diznu izbace... Neko je stavio sauh naopako... Strana gde ima lim, ide ka glavi motora... Glavno Kuciste karburatora gde membrane leze nije vise kako treba, otislo u jednu stranu.... Moguce da su kuvali karburator... Jer su crni, a obicno su beli... Sutra nastavljamo dalje...