pa kad skupis 800,i dodas jos 400,500,za opravku izadjes isto kao da si kupio odma ispravan..
ja ti nudim za 1200 gsxr 750, registrovan,94to,w pali radi ide, nije lom,lepo izgleda,ima i gume dobre..agragat odlican...pa ti vidi sta se isplati a sta ne..
jedino,,sto ti imas 17god,nemas vozacku,,tebi nikako u ruke nemogu dati motor,bez uvrede...
lepo ja napisah da ti nemogu u ruke dati motor,,kad jos malo,,pa onda
da...