j kolko vidim,tebi izgleda nepuni regler ili alternator, eventualno da je nesto u kratkom spoju i da ti odvlaci struju,
bombina kod vozila sa PLATINAMA SE GREJE kad das i ostavis kontakt dokle god su platine spojene, i to se zagreje da nemozes da je drzis u ruci,,kad su otvorene platine negreje se jer nema ni strujnog kola, u radu treba da bude mlaka pa jos malo..dovoljno da osetis da se ugrejala,sasvim normalna pojava..kod vozila sa elektronskim paljenjem se bombina negreje...proveri dali je ona stara dobra od 15.000volti,da neko nije nabacio neku od elektronskog paljenja od 25.000volti,..pise na njoj...
proveri ti kondezator, punjenje ,okaci unimer vidi dali ti puni aku dovoljno, oko 13,5 volti pod farovimana srednjem gasu.proveri takodje i dali ti iz brave ka bombini ide struja od 12volti,hoce i brava da budde u maleru, ako su karike lose,hoce kad se zagreje da izgubi kompresiju pa isto da bude,mada..iskreno vise lici na struju,platine takodje ove nove sugave hoce kad se izgreju da imaju los kontakt i nedovoljno dobru struju...