Jump to content

Moto Zajednica

shoyyka

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3753
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: shoyyka

  1. Hahaha... ništa ne preudiciram... ke vidime...
  2. Ma kakva brza pošta... u auto i po motor! Naravno prigodan auto, hečbek, ako je karavan još bolje... poskidate što može, vetrobrane, retrovizore i sl., sumnjive tečnosti ispraznite, na bok i unutra... naravno na patos potrpate da bude što više meko, stiropor, ćebiće i vozi Miško... Kupovao čopera odavno... isto pitao službe, te ovo, te ono... Milanče u Focusa i pravac Bujanovac-310km od mene u jednom pravcu... virio prednji točak van auta pošto nije bio karavan... super ispalo, i avantura i korist... Ma i dogur'o bi ga, čini mi se... kad čovek nešto voli...
  3. Djasvi mi se Peugeot 308...benzin...više za ćeru... ja mogu i punta, briga me
  4. Slikano danas...
  5. Nemam šta dodati osim da ti poželim dobrodošlicu i sreću u budućnosti!!! Svaka čast... još jedan dokaz da čovek kad ima volju može sve... bukvalno od do...sve iz glave...
  6. shoyyka

    TDM Srbija

  7. Pozdrav... ako te možda zanima i Peugeot Satelis 400, jedan drugar prodaje...odličan?
  8. Ma nisakim nego moram ubacivati jednu po jednu sliku preko Postimage-a,pa tako računa, jedna slika jedan odgovor tj. reply
  9. shoyyka

    TDM Srbija

    A ti si iz Slovenije-moje dežele...a taman ti našli pravi... Pozdrav za Sloveniju!
  10. Današnja...
  11. shoyyka

    TDM Srbija

    Ne znam da l' još @Markone88 prodaje njegov?
  12. E to je već nešto... fala vi g-dine Tracer-u!
  13. Jel ti stavljaš sve slike odjednom? Ako da pomoću čega...ili si dobio memorije od admina... ja moram jednu po jednu, sa Postimage... otelim se kad pravim oglas...kad bi mog'o zajedno ihaj, čas posla!
  14. Hahaha gde se seti? Evo ti plus!
  15. shoyyka

    TDM Srbija

    Malo smo se sunčali i radili... Sve je odradjeno (čitaj ništa pipano nije)
  16. Tako je... u ovoj godini, Bože zdravlje... Toliko toga treba obići Pitanje je da li ćemo stići? vidi rime... pesnik na vidiku
  17. Moram podeliti ovo... Ponudjen mi C max benzinac u zamenu za Vektru pa malo čitam o njemu na Ford Club Serbia... pa nadjoh post jedan u vezi vožnje nečije supruge... Hahaha A ovaj fokus C max vozila moja supruga, unutra kao da nije nikad niko seo u njega a spolja nije promašila ni jedan stubić ni kapiju, koliko je tuđih kola ogrebla...ne znam, al po tragovima...puno.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja