Jump to content

Moto Zajednica

kepo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4834
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: kepo

  1. pih, ne prodaju se bemvejdzije za jedno pragnje
  2. jesi li podlozan korupciji, jel ovi tenerasi su na sve spremni
  3. dejane ne pratis temu, bemwejdzije su sudije
  4. To kazi Kepi!
  5. do podmetnu tenerasima zamke ;D ;D ;D
  6. profesore, hocemo post!! ;D
  7. gosa pobedio ispred AT! nema potrebe za okrsajem, jedino da se pobeda ovekoveči i u to ime proslavi ;D ;D malo sarenila ;D
  8. TEEEEEEENEEEEEEREEEEEEEE ....
  9. u oboru bokilicu, gde bi bili ;D pre neki dan sam svracao da ih obidjem, i taman ce da budu za maj ;D
  10. valjda je forum toliko zasluzio da budemo domacini prve bjb enduro voznje, a posle nek vide kako ce
  11. Premijera ;D ;D
  12. ;D ;D ;D sanjaj, sanjaj, u snovima tenera najbolje ide!
  13. kume, pa gde to ti uporedjujes ova dva motora ??? na autoputu ;D
  14. Šerlok Holmse, cestitamo! ;D
  15. on je u svecanoj lozi kao tehnicka podrska ziriju ;D
  16. ;D ;D ;D ;D
  17. mislim da ovaj covek zasluzuje, da svecano presece vrpcu na jubilarnom trecem okrsaju AT vs ST ;D http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=14972.0
  18. kome posle da prodam ST? ;D ;D nekom ko ne zna sta kupuje ;D ili ga Bokilic navuce
  19. goooooosooooooo !!!! ;D ;D
  20. Ja se izvinjavam, previse sam uozbiljio temu sa ovom organizacijom ;D goso, vrati se sve ti oprosteno! ;D jos par slikovnica
  21. Za pocetak ST, pa kad jakneš onda AT ;D
  22. kad bi se takvih plasio, vozio bi Teneru a ne Africu ;D
  23. ovo je nista koko cu da te progutam sa sve tom kofom na okrsaju
  24. Ako vam se vozi po snegu, kupite polovne krampone, usrafite plehsafove i koristite samo za sneg.
  25. jos bolje uostalom pitaj tvoju Teneru, ona dobro ove terene ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja