Jump to content

Moto Zajednica

kepo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4834
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: kepo

  1. Na 185 strana nije bilo ni P od prepucavanja, molio bih drustvo da se potrude da tako i ostane. Hvala!
  2. Ima li Nemac iz Tokia?
  3. to je verovatno onaj sto se lepo docekao na doskoku ;D ;D
  4. Pite, maco jedna pogledaj sta ti kolega radi sa TDM -om
  5. prva strana na google kada ukucate "africa twin tdm 850" :D http://images.google.com/images?hl=sr&lr=&um=1&q=africa+twin+tdm+850&sa=N&start=0&ndsp=21
  6. vreme je slikovnicu ;D
  7. posalji AKS-om svim afrosima po tepsiju sa mesom , i sve ti oprosteno! ;D
  8. Pite, definitivno si maca i tacka! Nego, posto ne smes na crtu mi cemo tebe lepo da smestimo u žiri sa bemwejdzijama, pa se tamo pravi hrabar.
  9. pite, hocu ja da se trkam al da ubacis bar dve krivine ;D
  10. čuj bio, iznad glave ti leteo vise puta. snimio sam svaki putic, dok sam u gace kakio ;D
  11. 300 gr sa mesom, i jogurt sa 1% mm Ja bi 1,5kg pragnjetine i dve lepinje !!!! moraces da sacekas malo, ako uspe da osvoji ;D
  12. 300 gr sa mesom, i jogurt sa 1% mm
  13. Moze al kad dodjes na moj teren,prosle godine si me vodio na ono jezero, ekstra put za krivinarenje ,zamalo se ne iskrsish,par puta sam jedva ostao na putu. ;)Djavole jedan. Pite, pa kod vas nema krivina ;D
  14. Pite, ajd ubaci koju krivinu u tu pravinu, pa da razmislim ;D
  15. ti si definitivno pobrkao dogadjaje? moraces na Bataju tamo je ubrzanje ;D
  16. trome vam bre te kanturine!
  17. TENKAŠI ili TENERAŠI, isto mu dodje ;D
  18. malo sarenila ;D
  19. samo recite koja vam nadmorska odgovara za dubok san? ;D
  20. kepo

    Skotska 2009

    Bravo majstore! Mnogo bre lepo u tu Skutsku ;D
  21. VIP ŽIRI bemwejdzija ;D
  22. Nesketa smo obradili sa gajbom jelena, a ostali su malo skuplji ;D
  23. tek sad vidim koliko sam naivan u zivotu ;D Nisi ti naivan nego mi sto smo platili klopu a vi sa afrikama izgubili,JAVNO SI PRIZNAO DA JE ZIPA COPE POBEDIO,A I JA SAM VIDO SVOJIM OCIMA ....NEGO AJ NEMA VEZE jaga je bila na racun afrikanaca
  24. tek sad vidim koliko sam naivan u zivotu ;D
  25. onde gde smo jeli srnetinu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja