Za solo putovanje odlucio sam se na ovaj model. Razlog su prvenstveno dimenzije, pa sve ostalo.
Ima mesta za stvari i jednu osubu.
http://www.mckinley.eu/products/enduro-ultralight_1004.htm
Nadam se da cemo po ovom pitanju biti daleko iza civilizovanog sveta
http://www.nasifoji.com/2,164,i-sveta-nedelja-zabranila-enduro-voznje--poligon-u-sv-martinu-izuzet-iz-zabrane-.aspx
Ajd malo da se podsetimo, i vidimo te ljute ST na terenu
http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=14972.1080
http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=14972.1500