Jump to content

Moto Zajednica

kepo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4834
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: kepo

  1. i za tebe imamo lepu poslasticu tako da drugaru pravi drustvo i dodji sa novom testerom
  2. braco ne zajebavaj daj jos koju sliku , ne moze ti niko bolje pomoci ;D
  3. Taaaman! ;D
  4. ako negde zapne africi je dovoljna i vezica, al se brinem za vas ;D
  5. ma jok, ponesite plasticne vezice umesto lanaca ;D
  6. ako ovo nastavi do kraja marta kako su najavili, nema nam izvidnice do 1. maja ;D
  7. kako stvari sa snegom stoje, necemo skoro ;D
  8. Pa kako sada 28. Maj? Jel nije trebalo biti za vikend 1. Maja??? 28-30.05
  9. .
  10. .
  11. .
  12. Pozdrav !!
  13. Selo na obroncima Divčibara
  14. ... i sirinu felne koja nije adekvatna gumi 140, zbog koje se guma deformise na bokovima
  15. onda zaboravi na tkc
  16. te gume bas zajebavaju ;D
  17. zvao sam Anteka u pomoc, valjda ce svratiti
  18. Ako mislis da šaraš, mozda ovo nije lose
  19. sigurno nece na teneru ;D
  20. ako ima neka akcija za zaboravljene djake i skole u nepristupacnim delovima Srbije, tu smo!
  21. Dejo, ovo je asfaltna tura ;D Dok ne izadju medjedi iz zimovnika, nema nam izvidnice ;D
  22. Dok se ocedi sneg sa Pestera i Golije, a bogami kako stvari stoje nece skoro ;D Sredina Aprila, mozda
  23. na celu sa Popsyjem, jer se on jedini prijavio od tenerasa za izvidnicu ;D
  24. napred brzi, nazad spori, pa ko se gde pronalazi ;D ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja