Jump to content

Moto Zajednica

kepo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4834
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: kepo

  1. :D a jes vala, ume to kurblanje da zeza. :D ja sam do juce mislio da palim sa dekompresorom, a u stvri nije ni pola bio otvoren. iz mene je izaslo dva litra znoja, a onih par drugara mi je jebalo nanu naninu, jer sam im usro voznju. izvlacili me na ruke iz nekog sajmana sa sve motorom, i cekali me jos sat dok nisam upalio. kurblaju i oni, al mi frka da nekom ne otkine nogu, svi u lakoj obuci. e posle toga odem kod ace i aca je malo presteluje, i sad mnogo lakse. al ume da zajebe kad se najmanje nadas. sad sam provalio da mi kurblanje i gasenje otezava karb. preliva, treba da se plovak malo usteluje. e onda ce da krese ko mina! uostalom krese ona i sad, al me jebe veliki nagib i kad ugusim motor, e onda malo krab pocne da zeza. a na tom crevu su verovatno stedeli, ili je predhodni mastor stego gumu lose i zatego ko sivonja. i ja imam taj proble, al sa resio sa malo dobre trake, i lepse postavio selnu. kad prelazim reku uvek kao da mi negde uvuce vodu, a sve mi izgleda lepo dihtuje. gde se tacno nalazi taj kabal koji hoces da sredis?
  2. kepo

    BJB enduro fanovi

    ovaj baja pravi od kepe snaska belica
  3. Kupio si dobar motor, a ti sto ta zezao cdi je nebitna stvar.
  4. Taj kratki vizir je dobar ako dosta vozis off, daleko je preglednije.
  5. Sto se tice kepe slaba vajda od tehnicke podrske. Nadam se da nam i nece previse trebati.Kazu da su ti stariji modeli pouzdani, samo redovno odrzavanje.
  6. Koji mali vizir, daj sliku.
  7. Ovaj vizir je za mene cist promasaj. Sa njim ces dobiti turbulencije od koga ce ti se raspasti kaciga. Ili original vizir gde ce vetar da te sece ispod kacige, ili zidaj plastiku u visini ociju.
  8. evo je u ovoj temi http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/9621-honda-africa-twin/page__st__2420
  9. video sam africu kao sto ti hoces u temi AT, mozda je covek prodaje
  10. Mogu ja da ti kazem da ces je naci u roku od mesec dana samo se jos malo strpi, al previse je optimisticno.I ako naletis pitanje u kakavom je stanju motor. Moj predlog je da nadjes dobar i ocuvan motor, a za saru manje vise. Mozes i ti svoj licni pecat da joj udaris za 100 eur. pa da je nema nigde na svetu takve.
  11. Pa ako si bas zapeo za identican model i saru, mislim da ces morati malo vise da se potrudis. Ako je uopste i nadjes.
  12. za pocetak espreo bi mogao da se predstavi, jer ostale ucesnike znamo kosu
  13. Joj kad se samo setim Shejtana sa njegovim lubenicama od guma dobro je onda covek izvukao zivu glavu. A zamislite kako bi ovu deonicu sada prosli, onako usput.
  14. I te price dal je neko veci ili manji mudonja u zavisnosti sta i kako vozi, me podsecaju na moje razmisljanje pre 20 god.
  15. To sto tebe mrzi, ne znaci da i tvoju decu mrzi.Njihovo vreme radoznalosti uveliko trraje i tek dolazi. Ovo leto obojici momaka po jednu litru, pusti im ovaj snimak kao primer i posalji na Zlatribor da malo vezbaju. p.s. Da je doticni imao obuku za ulazak u svet motora kao tvoja deca, sigurno nebi radio ovo sto radi.
  16. Tom deonicom veoma cesto prolazim, i taj isti lik me par puta isekao preko zeludca. Nikad mu se nisam divio, vec ga terao u pm. Ta deonica i taj intezitet saobracaja ne dozvoljava takvu voznju. Taj put je do sada "mnoooogo" zrtava odneo (pogotovo mladih), i stvarno nema vise smisla kurciti se i dokazivati i to placati neduznim zivotima. Ako je vec hteo da pokaze kako vozi, sto nije otisao par km dalje na deonicu Zlatibor-Koka u jutarnjim satima kada nema pet vozila na putu, i gde je asfalt neuporedivo bolji. Tu su mogucnosti da nekog drugog ubije zarad njegovog treninga mnoooogo manje. Farbach, zasto tvoji klinci ovako isto ne voze erove, vec se sa ponom ratnom opremom igraju na livadi?
  17. Ma nek i krila ugradi ako moze, samo nek ne ugrozava nikog.
  18. KTM LC4 640 ADVENTURE
  19. Ovo nije Ibarska. Rola ga na putu Zlatibor - Uzice.
  20. Srecna Nova Godina braco tenersi http://www.youtube.com/watch?v=kcTjFbQMGs8
  21. Nemoj da se zeznes u odabiru, da ti nebi stvorio losu sliku o enduru. Pozdravi familiju i srecno sa prodajom.
  22. Stan bre, jes ti Andjelkov sin?
  23. I dalje nisam pametan sta da mislim, a verujem da i vi ne pricate svasta vec iz nekog iskustva. Evo slucaja od pre neki dan. Drugaru je opruga na Africi bila nacisto popustene, tj. matica je bila uhvatila dva tri gruga na navoju amortizera. Kada smo navili maticu na dve trecine amortizera, motor se osetno podigao kada stoji bez vozaca, a i kada sedne vozac osetno je vislji.
  24. Od kad je sveta Tenera je bila grbava trošna kamila, a Africa grcka boginja motora.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja