Jump to content

Moto Zajednica

Kola

Članovi
  • Broj tema i poruka

    311
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Kola

  1. @klimbra : Javi se, ako ja nigdje ne odem za prvi maj, da makar kafu popijemo
  2. Kada opet krenet u ove krajeve, javite se na pm da vam posaljem br. mobitela a i da se nadjemo da se upoznamo, popricamo, kafu popijemo itd :-)
  3. @Creative biker: Nadam se da ce moj kinjezos od 150ccm moci izdurati da te/vas provedem i pokazem neke stvari i mjesta A ako ne, uvijek mogu autom, a neko ce se vec naci od jarana na motorima pa da to bude kako treba!
  4. Ihhh ja tek sada naidjoh na ovu temu Zao mi je prijatelji sto nisam bio clan foruma u vrijeme desavanja ovog putopisa, ali ako se odlucite opet na dolazak u Sarajevo, obavezno se javite, ima se tu jos sta vidjeti Mostar, Buna, Stolac, takodjer destinacije koje su super za posjetiti, kod Mostara je sahranjen i veliki pisac Aleksa Šantić... Za ljubitelje ribe, posebno mjesto iznad Konjica (na pola puta izmedju Sarajeva i Mostara), kolaci u samom gradu Konjicu... Svasta tu ima jos jako lijepog za vidjeti i proci! Oh zasto nisam bio clan prije...? Bili ste na carsiji tik uz kafic sa nargilama gdje je THE BEST nargila u radu, objekat uradjen u stilu stare bosanske kuce (u stvari to i jeste bila kuca ali je prije vise desetina godina pretvorena u kafic). U tom kaficu se takodje okupljaju ljubitelji motora, vozaci istih, tako da tema za razgovor ima na pretek! Konobari i vlasnici uvijek super raspolozeni, ekipa koja se okuplja uvijek ima neku zezanciju, to je mjesto gdje dodjete kao potpuni stranac i sam, a vec nakon 5 minuta se osjecate kao da su svi prisutni gosti u stvari vasi dugogodisnji prijatelji! Obavezno za posjetiti! Dolazila je jedna ekipa iz NS, BG itd, ali na zalost stigao sam u kafic na samom odlasku dragih gostiju Da li ste imali priliku otici na zmajevac? Odatle se pruza predivan pogled na grad... Posjetiti trebevic? Bjelasnicu? Igman? Jahorinu?... Doborodoslica svima!
  5. Svaka cast! Jbt dobit cu otkaz zbog ovoga
  6. Zvuci obecavajuce... Slike, nastavak, nesto??? Ajdeeee!! Ubise ovi hladni sarajevski dani Jedva cekam!
  7. Uvijek i kad god mognete, svi doborodosli!
  8. hehehe Znam, znam druze
  9. Super! Odlicno ste se provozali! Blago vama :-) Kako se ponasao skuter? Volja i uzivanje je jace od bilo kakvih kubika i marki i modela! Svaka cast! Pozz
  10. Kolege drage :-) bash vam zavidim na ovim voznjama.... Ja na zalost jos nisam ni provozao svoj skuter kako treba, uhvatilo me vrijeme hladno i ruzno, a prije toga servis, registracija... ma ukratko finansije! Sada sa nestrpljenjem ocekujem sezonu, da krenem i ja i osjetim cari :-) Nego, interesuje me, kako se ponasa skuter, kinez 150 ccm ? dvoje nas na njemu? mislim gdje se uputiti? da li se uopste uputiti? Sta ocekivati? Koliko sam ga provozao po gradu (sam) ide onako, solidno.. ali me malo brine sta kada budem sa djevojkom? da li ce moci uzbrdo? masina je kao i na jamasakijima, keeway-ima i ostalim chinezima.. Hvala unaprijed i keep 'em posting :-)
  11. Dobrodosao! I ja sam isto tako ocekivao i sanjario motor koji se nikako nije mogao uklopiti u moj budzet... duzi niz godina...ali Dobih priliku da kupim neki skuter na rate, da ga placam kad mogu i koliko mogu.... na karaju se zavrsilo da sam dobio skuter na poklon, samo trebalo uloziti u njega da se napravi, sto je meni itekako odgvaralo :-) Tako da doci ce to sigurno, samo polako :-)
  12. Dobrodosao!
  13. Pozdrav i dobrodosao!
  14. Dobro dosao!
  15. Dobro dosao :-)
  16. @ AlKos: Buduci da sam sanjar po prirodi, cesto zateknem sebe kako sanjarim i zamisljam kako izgleda jedno putovanje, vozas, masina, cesta i misli... Citajuci ovaj tvoj putopis, koji sam progutao u jednom komadu, mogu slobodno reci da sada gotovo znam kakav je osjecaj, kako izgleda i sta se desava na putovanjima! Iako si na samom pocetku (mislim na put u putopisu) imam osjecaj da sam ja upravo taj koji pise i koji vozi, samo sam sada, trenutno, u svojoj kabini i spavam, cekajuci novi dan prepun avantura, predivnih pejzaza, mirisa i vjetra! Predivno napisano, tako da sam ostao bez daha, jela i sna, kao knjiga koja citaocu ne dozvoljava da se odvoji od nje. Pozdrav tebi i tvojoj Nini iz znijeznog Sarajeva! Sa velikim uzivanjem i nestrpljenjem, cekam nastavak ovog djela!
  17. Pozdrav druze i dobro dosao! Ja povremeno od druga uzmem beverija 300tku, ona novija linija, predobar skuter Pozz
  18. Pozz i dobrodosao
  19. Pozdrav i dobrodosao!
  20. Dobrodosao! Cestitke za kategoriju, dobar izbor!
  21. thnx
  22. hvala djordjino :-) Nadam se da ce moj plan (udat skuter, kupit motor) ici u realizciju cim prije
  23. @ creative : slobodno, samo sibni pp i saljem ti broj moba @dr Sasa Zemo moj dobri srdacan pozdrav! @grbava suzana : Istog smo duha
  24. Hvala grbava suzana!
  25. Hvala Duce
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja