Bokilicu, bas steta za taj maler ili peh kako mi kazemo :-( Kud bas da te sve to snadje? Mene je isto tao od juce krenulo, ali ima naznaka da ce biti ok :-) Nisam pravio ni rostilj ni lonac, ali ide na bolje
Jel moze jedan savjet tacnije pokusaj dijagnoze ?
Evo o cemu se radi.. suzuki nece da vergla niti da upali. Bateriju sam napunio, stavljao drugu bateriju, klemao motor ali nece, Kill swich je stavljen kako treba, mikroperkidac na copavoj je ok, motor je u neutralnoj. dam kontakt, kad pritisnem dugme za paljenje, cuje se samo tk. Koliko puta pritisnem dugme toliko putledajuci po internetu, kada je problem do anlasera, na klipovima, ljudi nemaju ni to "tk". E sad, sta jos moze biti problem? Da li je do anlasera, mislim dal i je crkao, ili je bendix zaglavio ili sta vec ? O ovome znam jako malo, ali znam sta je sta od ovih majstorskih naziva heheh :-) Svaka pomoc je dobro dosla :-) Hvala Bokilicu, a i ostalima unaprijed!