Jump to content

Moto Zajednica

M a R k o

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1479
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: M a R k o

  1. Upravo mi je javljeno da je Aca na operaciji,ima dvostruki prelom noge. Dobro je,kako je moglo da bude. PS.Deki za one smradove sto su prosli kao da se nista nije desili nemam reci... Dabogda se nikad oni ne nasli u takvoj situaciji.
  2. Aktuelno
  3. Dimac ti bese nemas moj br tel? ;D Cccc Ja sam nedavno imao situaciju naglog usporavanja i bilo je kocenje sa ostrim menjanjem brzina nanize. Mada dosta puta sam istovremeno kocio i svirao kako bi me culi oni zbog kojih sam primoran da naglo menjam pravac i brzinu.
  4. Zvao da pitam cenu servisa.Treba se se presteluju ventili i mozda naspanuje lanac bregaste. Neki lik mi preko telefona rece da je lanac samostelujuci,a pitam se cemu sluzi onaj sraf izmedju grana (ne znam tacan naziv ali sluzi za spanovanje lanca) ???
  5. Na prodaju greskom kupljena enduro on-off guma Pireli scorpion mt90 a/t 140/80-18 Potpuno nova,kupljena pre par dana 100e 063/1277-230 Beli
  6. Kada bi se mjerio na uzorku od 10% koji "dobro" zive bio bi extra. ;D ;D ;D Kako god... ovo mi je zivotni san.. Svi sanjaju da imaju po 3-4 automobila, a ja sanjam za garazom punom motora :-) Meni je san da dole sedlam bmw-a kao ti,jer prosli put nisam. :-\
  7. Ovo treba svako videti,bez komentara,svaka cast.
  8. Svaka cast za uzivanje znam kako ti je bilo. Samo mi poznatai ova slika... ;D ;D ;D ;D
  9. Aktuelno...nedavno zamenjeno ulje
  10. Drago mi je sto sam bio deo akcije, ovo definitivno treba postati tradicija.
  11. Ma moz' da mu stave sta 'oce,opet je to gpz. Ovaj sa Dukatijevim repom mi deluje najpristojnije.
  12. Trebao bi mi centralni stender za RD07. Ako ima neko neka se javi ili da mi preporucite gde ima, okvirno cena.Hvala
  13. Saxi izas'o na TV Svaka cast za organizaciju
  14. Kako sam razumeo kad se izvadi novi pasos,nema mrdanja iz zemlje 6 meseci. :-\ Daj boze da sam pogresno razumeo,ispravlajjte ako gresim. Mare, neko te je gadno slagao Isti dan kad uzmes pasos mozes van zemlje, pod uslovom da ides tamo gde ne traze vize U protivnom moras da sacekas par dana da ti zalepe "nalepnicu" u sosku pa opet put pod noge Dobro je,hvala Sejtan-e.
  15. Ovo mi prvi put prolazi kroz glavu... ocu da zivim i necu da nestanem pre vremena, ozbiljno mislim da se lisim motora... UZAS
  16. Kako sam razumeo kad se izvadi novi pasos,nema mrdanja iz zemlje 6 meseci. :-\ Daj boze da sam pogresno razumeo,ispravlajjte ako gresim.
  17. Macka,kuce i omanji pacov u pljeskavici debljine flispapira,jako cudno... ??? I sve to za 100 din,pa ima li sta lepse... Ima,kad se organizam ocisti od toga. ;D
  18. 4L lagane voznje (100km/h)
  19. Dajte jos slika,Vladoooo...
  20. Bane trebao bi da ojacac nosac na rukohvatu. Ipak je velika poluga od mesta na kome se kace na motor pa do ploce za kofer. Ipak nije orginalan nosac,ja sam moj ucvrstio za svaki slucaj...
  21. 1. Godiste motocikla koji ste vozili: 1998 2. Vrijeme provedeno na motorciklu: Kod mene u garazi od jan prosle godine,12000km za sad 3. Sta mi se dopada: Jednostavan motor,lak za odrzavanje,napravljen za siroke narodne mase 4. Sta je moglo biti bolje: vise sediste i visi spojler (ralica),precizniji menjac 5. Moj utisak: Sasvim zadovoljavaja moje potrebe,pre svega zbog ceste voznje, male potrosnje (4L) i proverenog agregata (pravi se od 86)
  22. Bilo je super,hvala ekipi na dobrom drustvu i super voznji. Nadam se da je ostatak stigao u komadu u Bg. (ninja i srad)
  23. Koliko znam Beba (Evil_baby) ide iz Bg-a.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja