Jump to content

Moto Zajednica

M a R k o

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1479
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: M a R k o

  1. znaci odlaze se za sl vikend,taman da navatam neki off bike
  2. km,stanje,gume,kais,rolnice? 2t ilii 4t ?
  3. M a R k o

    GPZ 500 s

    zamena skuter...
  4. imas pp
  5. M a R k o

    GPZ 500 s

    mozda i moze,imas pp
  6. Za ovaj vikend je grupna bjb voznja (Mokra Gora & okolina). Ako se odlucite za sledeci vikend - ja sam raspolozen... ok,mada mislim da je sl vikend Crna rijeka
  7. ok,samo pazljivo,ili bolje nadji neku zensku osobu da to uradi ;D
  8. Pa 'ocemo u ovu sub?
  9. spoljna duzina nogavica 107,unutrasnja 74,obim struka 95,dosta su duboka, moj matori udje u njih,ima oko 90kg i 174-5 odprilike...
  10. ....
  11. Jakna prodata,ostale pantalone...
  12. M a R k o

    GPZ 500 s

    promenjeno ulje,svecice,ustelovani karburatori...zamena manji enduro
  13. 80 75
  14. 1. Lalajko 2. Hacky 3. Jager i Goca 4. dimac (moram da probam to pivo Cheesy) 5. M a R k o j b g :-[ 6. severian & Violeta 7. Gremlin & Gremlinka 8. Joska & Zuza 9. Arakis & Gocili 10. Zema 11. Vlada Afrika!!! 12. Marko (Opi) & Emina 13. Djomla i Ivana 14. Kivuz 15. Neskebg 16. Ios 17. Mile+saputnica 18. mojsa+dragana 19.Jevta68+Violeta 20.GoranR+Marina 21.Janko 22.Daca 23.Jenki 24. 3OPAH 25.Milovan Hornet 26. aky 27. BataRus & Gavrilo (SKUTER BOYS josuvek) 28.Vlajko 29.sportauto-Goran
  15. Koliko je presao? Zamena za Kawasaki gpz+doplata?
  16. Jel ima dobrovoljaca da se opet,kao i prosle godine organizuje vonja i druzenje po pescari? Najbolje bi bilo za vikend zbog obaveza,ko je voljan za pesak neka cepa,ko nije,odmor i zezanje na,sada vec poznatoj lokaciji.
  17. Od sledece godine Suzuki bi trebao da pusti u prodaju malog b-kinga od 250ccm Parirao bi maloj ninji od 250ccm,sa svoja 2 cilindra i 30ks.
  18. ...
  19. Expresno,hvala Jevto
  20. Opet problem.Mata sa foruma mi rece da tih guma nema kod nas, a posto je trenutno u Grckoj moze da mi ponese gume trazenih dimenzija. Samo sad mi treba broj SPIROSA iz SOLUNA. Jel poznato nekom to ime?
  21. Ima HELD kod Brke
  22. Kad ce ponovo da se organizuje voznja na stazi?
  23. Motobox nema u ponudi. Kakve su Mitas gume,njih cu da uzmem najverovatnije?
  24. Hvala puno.
  25. Potrebne su mi gume za moped,70/90-16 i 80/90-16,svaka informacija dobrodosla.Hvala
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja