Sa Fazera S2 sam presao na Stroma 2012,nije los ali mi se ova Yamaha opasno svidja.
Da li ima neko ko je vozio jedan i drugi pa da mi prenese svoj utisak i razlike?
Milsim Strom/Tracer
Motor sam kupio sa kompletnom opremom,tako da bih ga prodao sa istom,eventualno da se skinu koferi.Ko je zainteresovan neka se javi,pa se dogovaramo za detalje...
064/212 44 37
Pametno.Samo da je sto vise motora.
Nego jel ima neko ugradjena Givi svetla za maglu?
Crkla mi je sijalica,gde mogu da kupim?
Sijalica ide u kompletu sa kablom.
Unapred hvala
Prodajem bele Yamaha migavce (15e),stop lampu (20e),fabricki vizir (30e),guvernalu (40e) od Fazera s2,
Stop lampa i guvernala odgovaraju i za S1 model,dok su migavci univerzalni za sve novije Yamahine modele.
Slike migavca i guvernale kacin naknadno. 064/212 44 37
Kad se vec pominje HG,od prosle sezone nosim Tuareg Sierra Performance i imam samo reci hvale.
Zao mi je sto nisa kupio i pantalone pa ako neko zna gde bih mogao da nabavim...To je vec stari model
i navodno ga nema u ponudi ali verujem da moze negde da se iskopa.Hvala
Ne treba ti majstor,sam namontiraj.Imas na Scoot-om sajtu detaljno za svaki model slike i opis.Inace spravica vredi svaki evro,ja sam kupio najjeftiniji sestem i radi odlicno.Podesis kako ti odgovara,kad se zaprlja felna,skida se lako,svaka preporuka