Drugari, nazalost moram da vas razocaram, ne idem sa vama.
Idem u Titel kod Boleta
A mogli bi svi da odemo da obidjemo Boleta, a kafana moze i drugi put
Joj bice tebi tesko kad te dovatim ;D ;D ;D ;D ;D
tebe ne vredi ni braniti.....nezahvalniche.....(neka ,neka bice i afrika u oglasima pod HITNO)
Oce kad budem kupovao ovog dole iz potpisa ;D ;D ;D ;D
Iskreno saucesce porodici i prijateljima
Pa ako ova raskrsnica nije pregledna, onda ne znam koja je
Kao sto napisa novinar u tekstu ovaj je definitivno vozac-ubica
Nazalost jedan zivot je zauvek izgubljen, a ovakvim tipovima ni najstroze kazne nece pomoci da se promene
Znam vlasnika, bio bi srecan da cuje komplimente!
Nisam nesto bas lud za Cafe racer-ima, al ova Yamaha je stvarno bombona, jel cvaja?
Cvaja, cvaja ;D ;D Imao sam priliku da je vidim na prvoj voznji
I od toga dana počeše da ga zovu "Perooo" ;D
Frizura je originalna....samo je malo podgojeniji...
;D ;D ;D
Zovite me i Seka Persa, al mi poklonite Adventure 8)