Jump to content

Moto Zajednica

shejtan

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1893
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: shejtan

  1. Ajd da ja pitam nesto: A koliko bi trebalo da se da za ta dva poteza nozem po kolacu? Koliko kosta krstenje jednog deteta? Ili jos lakse, koliko je sveti Jovan imao tarifu kad je krstio prve hriscene? Vecina svestenika, kazem svestenika jer tu ubrajam i pravoslavne, i katolicke, i protestante, veruje samo u jednog "boga" a to je euro. Nazalost ona manjina koja je prostodusno prisla crkvi iz ciste vere, tesko moze da se primeti od gore pomenutih Meni nikako nece biti jasno sta ce popu Audi ALLROAD, pritom taj auto kosta koliko i jedan stan i onda taj isti svestenik dodje kod domacina da mu osvesta kucu i umesto "dobar dan" ili "pomaze Bog" kaze koliko ce to da kosta >
  2. Kako sam razumeo kad se izvadi novi pasos,nema mrdanja iz zemlje 6 meseci. :-\ Daj boze da sam pogresno razumeo,ispravlajjte ako gresim. Mare, neko te je gadno slagao Isti dan kad uzmes pasos mozes van zemlje, pod uslovom da ides tamo gde ne traze vize U protivnom moras da sacekas par dana da ti zalepe "nalepnicu" u sosku pa opet put pod noge
  3. Cekaj malo, antiradar uredjaj je jammer, to se nikako ne odnosi na detektor ??? Jammer je zakonom zabranjen u mate ne svim drzavam sveta, i to je OK, ali koliko sam ja cuo kod nas ce i detektor biti zabranjen
  4. Pa sa motorole ;D ;D ;D ;D Salim se radim u Blicu, pa me informisu ovi moji novinari
  5. Nista kad dodjes idemo na probnu voznju do Orasca
  6. Jesu rekli sta je vozio? Ako je vozio novog Ninju bez tablica onda znam ko je i ne cudi me uopste njegov postupak a i nije mu prvi put! Ne znam koji je motor u pitanju, ali je bio bez tablica
  7. Uhapsen je motociklista u Padinskoj skeli pre koji minut!!!!!!!! Bog nek mu je u pomoci!
  8. Ovo je vec previse > Pa koji je to mozak da sidje sa motora pretuce policajca, srusi motor i ode ??? ??? ??? ??? Bolje mu je da se zaleti sa 200 km/h u zid nego da ga uhapse A to da cemo sad svi da nehebemo to se podrazumeva Sta je bre sa ovim narodom, jel ovo nesto zarazno ??? ??? :o :o :o >
  9. 300 evropskih, al nema kod nas
  10. Novine svasta pisu pa i gluposti Ne moze se na alkotestu pokazati 0.3 pa makar pojeo pola kamiona grozdja
  11. Ako obilazim jednog po jednog, a pritom ne prelazim 25 km/h ja sam pred zakonom cist ko suza
  12. Vidi sad malo procesljah zakon i mogu ti reci da si u pravu Ima mnogo rupa kao na primer ovo: Član 55. Preticanje ili obilaženje vozač sme da vrši samo ako time ne ometa normalno kretanje vozila koja dolaze iz suprotnog smera kada na putu ima dovoljno prostora za bezbedno izvođenje tih radnji. Vozač ne sme da vrši preticanje ili obilaženje kada time može ugroziti druge učesnike u saobraćaju. Vozač ne sme vozilom da započne preticanje ili obilaženje: 154) kolone vozila, 155) ako je vozač koji se kreće iza njega otpočeo preticanje ili obilaženje, 156) ako je vozač ispred njega na istoj saobraćajnoj traci dao znak za preticanje ili obilaženje, 157) ako bi time ugrozio bezbednost saobraćaja ili ometao saobraćaj iz suprotnog smera, 158) ako po izvršenom preticanju ili obilaženju ne bi mogao da se vrati u saobraćajnu traku kojom se kretao pre toga bez ometanja ili ugrožavanja ostalih učesnika u saobraćaju, 159) zaustavnom trakom, 160) na početku prevoja, na prevoju, ispred i u nepreglednoj krivini, osim na kolovozu sa najmanje dve saobraćajne trake za kretanje vozila u istom smeru, 161) u tunelu, osim u tunelu sa najmanje dve saobraćajne trake za kretanje vozila u istom smeru, 162) vozila koje se približava pešačkom prelazu ili ga prelazi, 163) vozila koje se zaustavilo i zaustavlja radi propuštanja pešaka na pešačkom prelazu, 164) na prelazu puta preko železničke ili tramvajske pruge, 165) kolone vozila pod pratnjom, 166) saobraćajnom trakom za spora vozila, 167) na mestu gde je to zabranjeno saobraćajnom signalizacijom, 168) na način da prelazi vozilom preko neisprekidane uzdužne linije pri čemu koristi saobraćajnu traku namenjenu za kretanje vozila iz suprotnog smera. Obilaženje zaustavljene kolone na putu je zabranjeno ako se vozač nakon obilaženja ne bi mogao bezbedno uključiti na saobraćajnu traku namenjenu kretanju vozila u smeru u kome se on kreće. Izuzetno, obilaženje u slučaju iz stava 3. tačke 15. je dozvoljeno, kao i preticanje drugog učesnika u saobraćaju koji se kreće brzinom manjom od 25 km/h, pod uslovima iz stava 1. ovog člana. Vozač koji pretiče dužan je da svoje vozilo drži na potrebnom rastojanju i odstojanju od vozila koje pretiče, tako da ga ne ometa niti ugrožava druge u saobraćaju.
  13. Daj ti meni dozvolu da uploudujem vise od 1mb ili da ti turim na email?
  14. Evo pa citajte i naucite napamet da ne pravite kolekciju bambija Član 41. Nasilnička vožnja je postupanje vozača koje je u gruboj suprotnosti sa pravilima saobraćaja, odnosno, prilikom koje vozač ne pokazuje obzir prema bezbednosti ostalih učesnika u saobraćaju. Pod nasilničkom vožnjom smatra se i: 139) kada vozač dva ili više puta prođe svetlosni saobraćajni znak kada mu je tim znakom zabranjen prolaz, ako između dva uzastopna prolaska nije prošlo više od 10 minuta, 140) kada vozač izvrši preticanje kolone vozila pri čemu svojim vozilom prelazi ili se kreće po neisprekidanoj uzdužnoj liniji koja razdvaja kolovozne trake po smerovima kretanja.
  15. E ovako da znate: Defibnitivno je 7 bambija za ubacivanje na semaforu > > Predlog na sajtu MUP Srbije nema nikakve veze sa onim sto je proslo Vladu > U toku dana cu uploadovati doc file sa zakonom koji je upucen u Glupstinu
  16. Evo da se utefteri jos i jedna ZUTA AT
  17. Zanba moze da dodje samo ako vrati rogove na kacigu ;D ;D ;D
  18. Dobices detalje samo da dodjem na posao
  19. Laka mu crna zemlja... http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=62814&sectionId=39 P.S. Ako je suditi po fotografiji pokojni Igor je u trenutku pada imao dosta "opreme" Nemojte mi zameriti na komentaru, ali to je za nauk svima nama...
  20. Ima vec tema http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=34187.0
  21. U vise zemalja zapadne Evrope je ova praksa, ali kod nas to ne igra ulogu jer u tom slucaju nece moci da se pojedinci opare preko mita Ovako lepo zabranice se zakonom upotreba detektora i moci ce na miru da zaustavljaju vozila sa "upucanom" brzinom od pre 5 dana ;D ;D Za ometace u redu, to je svuda zabranjeno, ali detektori.... Opet cu se ponoviti, sve vise razmisljam da odem iz ovr zemlje Dembelije
  22. Nazalos to te on
  23. Mislim da mozete zaboraviti na taj uredjaj u Srbiji > Po novom ZOBS-u stogo je zabranjena upotreba radar detektora Tako da lepo kupi GPS i vozi
  24. Zamolio bih urednike da ovu temu prebace u crnu hroniku
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja