Ima nas nekoliko, na žalost malo nas je aktivnih. Inače glavni putni pravci su obnovljeni kao i dunavska magistrala. Put u pravcu Žagubice je na žalost i dalje u lošem stanju. Sa Peđom sam se vozio nekoliko puta.Bio je gost na druženjima i vožnjama MK Čoper Srbija. Posećivao sam ga u Moto laboratoriju kad god sam imao prilike. Bio je dobar drug i čovek.
Ako te put nanese kroz Majdanpek, obavezno se javi.
Upravo naiđoh kako tovare motocikl na šlep. Crvena jamaha diverzija NS registracije. Udes je bio u tunelu prema Kladovu. Nisam video kolegu,ne znam u kakvom je stanju.
Neki lik iz Aleksinca je prepravio na ltd 450 sa kaiša na lanac ali ne znam kakva je sve prepravke uradio. Na EN je to verovatno lakše pošto ima i takvih modela.
Svaka cast momcima,samo na zalost sve manje ima normalnih ljudi.Sve je vise onih koji ni glavu ne okrecu pa cak i ne staju kada naidju na nastradale. Treba podrzati i poci primerom ovako hrabrih i pozrtvovanih ljudi.Ponosan sam sto sam deo zajednice kojoj pripadaju i ovi heroji.
Najbolji majstor za karburatore je Bokilic iz Nove Pazove. Ima puno tema i zapisa ovde na forumu o njegovim zlatnim rukama i velikom znanju za motore a pogotovu za karburatore.
Imam i licno iskustvo sa njim.Od kad mi je prestelovao karburatore,motor se preporodio.Izvanredan majstor i covek.
Imas reflektujuce samolepive siroke trake u crvenoj,narandzastoj i beloj boji u Beogumi preko puta Ade u BG. Mislim da je Radnicka ulica.Prodaju se na metar i nisu skupe.
Moze da se ide i kolima u kom god smeru hoces,samo malo opreznije posto je put dosta uzak.Priroda je neponovljiva i nezna se kad je lepse putovati,da li u prolece ili jesen.
Nesmes da vozis sa potvrdom dok ti ne izdaju dozvolu a nesmes ni neregistrovan motor. Ako te nadju stavice ti zabranu tri meseca i kaznene poene,naravno i novcana kazna,zato se strpi. Ja kad sam polagao A kategoriju,iako sam imao sve druge kategorije,nisam smeo da vozim motor dok mi nisu izdali novu dozvolu.