Bili smo sva tri dana... apsolutno najbolje organizovan skup od svih koje sam posetio u skorije vreme. Klopa sva tri dana, u nedelju i pice dzaba... kamp u sumi u totalnoj ladovini, obala dunava ko zeli da se kupa...ma fantazija... cena majice 400 dinara, to greota ne kupiti...nastup bendova za pohvalu, nije bilo napucanih bendova koji dodju samo da pokupe pare i izdrndaju nesto u mikrofon.
Svaka cast MC Classic Wheels! Tako se pravi motoskup...! Dolazimo i dogodine obavezno...!