pre nego sto zamenis auspuh da te upozorim odma!
Ja sam kupio taj auspuh i skuter je mozda ,,dobio bolju brzinu`` ali veruj mi uzbrdo nema dusu stane na pun gas mrtav bukvalno, sam kad sam nije imao sanse da me izvuce samo stane moram da ga ugasim ponovo upalim da podjem 2 metra i o5 isto, a da ne pricam za 2 ... Sa original auspuhom nisam imao taj problem i cak vratio stari da probam i sve je bilo ok. Nemoj da bacas pare jer ipak nije mala lova, a ima da se kajes