Jump to content

Moto Zajednica

Dzony93

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1490
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Dzony93

  1. treba mi neki urednik ili admin da mi obrise jednu temu ako moze neka mi se javi . Bitno je

    1. Pablo

      Pablo

      Imas opciju 'Prijavi' na toj temi, pa ce prvi slobodni urednik da to sredi.

    2. machinori

      machinori

      To radi? Posto jednom kad sam to upotrebio nisam dobio nikakav feedback...

  2. ima neko da e proso obuku u sremskoj kamenici sto traje sada 12 meseci ako moze da mi se javi imam par pitanja

    1. cvele 1389
    2. Svaler

      Svaler

      Буди први, издајооо :);)

  3. Taj zuti zadnji je moj . Nije lupan, a korman je za mene sa mojih 190+ morao da bude ovaj . E da sad vise nemam bar end retrovizore, vratio sam zute manje. E sad ima sportske rucice za kvacilo i kocnicu, sediste drugo, LED stop svetlo sa integrisanim zmigavcima, drugi auspuh ( dajem i fabricki) Neke sitnije nalepnice oko sata i na cepu rezervoara, poceo da poliram nogare , jedna ispolirana, drugu sam morao da ostavim za neki dan, E a najbitnije sto je registrovan pre 3 dana tako da mi otisle pare i tu sad .... IMa jos tu nego ne mogu sad ni ja da nabrojim malo sam pod stresom...
  4. 16200 din registracija . 5000 manje nego sto me prosle godine izasla ....
  5. Eeeee de je ova tema ranije . Imam ja par klinaca iz komsiluka koji jedva cekaju da me vide na motoru da ih provezem ili da samo sede. A jedan klinac je kriminalan ima 5 god, i cim cuje motor izlice na raskrsnicu ( najgora stvar koju uradi....) i odma moli da ga provezem, a nije prob to nego sto mali hoce da dam pun gas, ako ne place ( cim ga vidim ulicem u dvoriste sve mi nalepnice odrao kandzama ) . Njegov mladji burazer koji ima godinu i par meseci cim vidi motor , burazera ili mene odma izgovara brm brm . A ovi drugi manje vise samo krug ili da sede. Inace ovako ne volim uopste kada nisam pored motora da ljudi stavljaju decu na motor ili sami da se motaju oko njega, nedao bog da neki klinac zakaci nezgodno motor, i da padne na njega. grebanje manje vise ali o5 mou ozbiljno da se povrede...
  6. Clip-on mozes da podesis, ove druge fixirane bas i ne ...Zavisi od motora do motora..
  7. Ljudi koja je pasta za poliranje aluminijuma ali do visokog sjaja, treba mi ime i cena . Hvala unapred

    1. Cvijanović

      Cvijanović

      Treba ga prvo otkuvati,pasta je nebitna.

    2. Disko Nindža
    3. Dzony93

      Dzony93

      poceo sam juce da poliram nogare na motoru, smirglom skidao farbu i poravnao povrsinu zbog riseva id kalupa, i poceo purolom. Extra izgleda ali moze to i bolje

  8. Slabe vam te gume, ja narucio Pirelli angel gt Imam tu gumu dobra je ali mi nesto proklizava na jaci gas ... Inace ovako je extra A za lanac sad.. Lanac i meni bio ok, dok nisam pravio pauze sa podmazivanjem -.-' . On moze da ode i na 10k km ako se ne odrzava kako treba.
  9. Moze li prohromski auspuh da se isplora rucno do visokog sjaja prvo smirgle 800-1000-2000 pa purol, ili bi na kraju morao masinski i purol?

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. Dzony93

      Dzony93

      ja polirao do sada 800-1000-2000 pa purol rucno, doso sam do nekih rezultata i zadovoljan sam ali ipak nije cist mirror finish ..

    3. SALE_CA

      SALE_CA

      Ja sam po zanimanju alatnicar, mozes tako da odradis samo se plasim da puril nije malo grublje granulacije mislim da neces dobiti bas pun sjaj!! Ako nemas polirku,bijaks ili sta vec u gvozdjarama ili na pijacu imas da kupis FILC za poliranje izgleda onako macast i na kraju ima drsku fi6 tako da mozes da stegnes u busilicu i sa tim polko...predji fise puta umerenom brzinom ne pun gas da ti nebi ostajali tragovi po prohromu, rucno ce biti rezultata ali ces se bas namuciti! Pozz

    4. Sokobgd

      Sokobgd

      Prohrom se do visokog sjaja polira sledecim redom: fine smirgle do granulacije 1500 (moze i 2000), zatim tzv "Scotch-brite" (kao grublji deo sundjera za sudove) u najmanje 2 granulacije (zaboravio sam vrednosti, izguglujte). Na kraju idu paste, prvo grublja (obicno plava) na tvrdjem filcu a na kraju fina pasta (uglavnom bela) na meksem filcu. Nakon toga ces dobiti bukvalno ogledalo ali traje, nije nimalo lako i kosta.

  10. istekla reg. za motor :( a cale ne daje pare

    1. Prikaži prethodne komentare  5 more
    2. orlovi

      orlovi

      Idi peske ako ne umes da zaradis...

    3. Dzony93

      Dzony93

      hahahaha, ma student sam redovan, i brat srednjoskolac. Sad mi biznis slabo nesto ide inace bi lako zaradio. A za motor sam zaradio soma evra i prodao skuter i kupio, posle zaradio za registraciju itd itd itd.... NEgo mi krivo sto treba zaradim za tu reg a to ce da traje mesec dana :(

       

    4. avacs

      avacs

      Gledaj s vedrije strane,zamisli da imas za registraciju,a treba da zaradis za motor...xD

  11. Lanac je najlakse da se proveri i zubcanike. Uhvatis lanac odprilike negde na 3h na zubcaniku i povuces ga, ako vidis 1/3 ili vise zubca onda je zreo za menjanje, isto ako ti se ne okrecu svi valjcici na njemu. A slika ima i slika za zubcanik kako bi trebalo da izgleda kada je zreo za menjanje E da, ako imas stender onda ti je isto lako da vrtis tocak u leru, i pritiskas lanac, ako vidis da je lanac negde mek, negde zategnut isto i tada bi trebalo da ga zamenis. P.s. Vidim novi er6n u nisu i to narandzasti . Od kad sam ga uezo prosle god nakotili se mnogo
  12. brate 73 e je preterano za ovo ali stvarno. Realno ovo sto vidim ovde, potpuno isto mogu da ti napravim ja za nekih 5 e maksimum...... A i vecina nas bi se ovde slozila. Mislim da si imao scootoiler za 20ak e vise..
  13. Dzony93

    problem

    Kako je iso pre blokade? Cini mi se da si mozda stavio prelako rolnice
  14. pocelo je da mi se pjavuljuje u pretrazivacu pop-up ali ne klasicni tipa novi prozor, nego nebitno na kom sam sajtu, on podvuce tipa forum i kada pridjem strelicom pored on mi izbaci prozorcic, ili tipa kada sam na ebay-u ili slicno on isto izbacuje ponude neke, kako da ga se resim?

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. Dzoni1991

      Dzoni1991

      meni ta dva programa uradila posao, nadam se i tebi ce, posto znam koliko sam pizdeo od tih sra...

    3. Dzony93

      Dzony93

      resio prob, nisam update-ovao malvarebytes naso mi malopre preko 250 virusa... A laptop mi samo za face, fax i filmoviziju :D

    4. Dzony93

      Dzony93

      cvele karacu te!

       

  15. DA nije malo zabranjeno da zovu u 9 ujutru i da mi kazu da jos nismo glasali za vucica i da idemo odma da glasamo za njega..//.

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. Marko1995

      Marko1995

      Bio je i prevoz prosle godine, neki zeleni Tamic sto nosi prasice, samo sto sad imao bocne klupe da ljudi mogu udobno da se smeste...video svojim ocima dosli po neke iz ulice

    3. Kavke

      Kavke

      Meni upravo sigao sms da li sam izasao na glasanje i kada planiram??? jbm ti zeno majku...

    4. Cedo11

      Cedo11

      Ja sam danasa ugasio telefon, tek ga sutra palim...

  16. DA nije malo zabranjeno da zovu u 9 ujutru i da mi kazu da jos nismo glasali za vucica i da idemo odma da glasamo za njega..//.

  17. Malo sam odsutan bio sa oglasa.... Prodat je nosac.
  18. Dzony93

    Pomoc

    Evo pojednostavljeno : Prvo stavis motor na copavu Drugo, pridjes lancu Trece lociras sredinu lanca odokativno onako Cetvrto uhvatis ga rukom ( mislim lanac ) Peto pocnes da ga pomeras gore dole, slobodno bi trebalo da se pomera oko 2-2.5 cm.
  19. brate, mene tolko za oba auta + motor ne izadje . Salu na stranu, mene je prosle god izasla reg sa tablama 20+ somica dinara ( tada oko 200e ...) a trebala je 16000 din.... sta da ti kazem, mada mi nije jasno zasto je toliko skupo
  20. Da vidimo kolega sta odluci, ako odustane ti si prvi na redu
  21. ona se odrsafljuje skroz, ali ostaje sraf.sad njega ako isto secne onda bi moglo da se zalepi.
  22. E to stvarno ne znam, nemam go pro .
  23. Nakacio sam ga da bi slikao. Razlog prodaje je taj sto mi je pojedena loza digitalnog aparata i nema sanse da drzi ( Dok mi nije stigo nosac eksperimentisao sam sam nesto...) . Inace evo kako stoji na kormanu, sa aparatom . Novo je . Cena 700 din
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja