Jump to content

Moto Zajednica

Dzony93

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1490
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Dzony93

  1. Nije samo cevast ram, naleteo sam na sliku da je ispod rezervoara i svega toga ogromna sina na koju je nakacen agregat, prikriveno je ovim karbonskim usisima za vazduh sto ide do turbine. Inace zanima me samo koliko brzina ce imati ovo cudo i na kojim obrtajima ce se vrteti
    1. Prikaži prethodne komentare  8 more
    2. Dejan Nešković

      Dejan Nešković

      Neverovatno! Ispustio sam bale na tastaturu... :)

    3. Marko1995

      Marko1995

      Oce ovo da leti il da ide po putu, sta cu mu krila :D

    4. Dzony93

      Dzony93

      to su spojleri da ga nabijaju na zemlju. Verovatno tera na zadnji u leru :D

  2. cist cafe
  3. DA li je moguce da se odradi remont lamela za motor. I koliko to kosta?

    1. Simi1993

      Simi1993

      Kupi nove :P Ili uradi kako sam ti reko.

    2. Dzony93

      Dzony93

      brate pojele se one obloge na nju :D nisu slabe opruge haha

  4. Ispravka, ovaj!
  5. Sta je fora u knjazevcu sa onolikim kamerama :)?

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. Dzony93

      Dzony93

      hahaha pricam ti na face sta me snaslo

    3. Marko1995

      Marko1995

      Haha sta je sad bilo?

    4. Dzony93

      Dzony93

      ma bio astamo da zavrsim poso. Ceo grad pod kamerama i natpisima da gledaju sve... Al ajd grad ali ono selo minicevo tek :D

  6. Photoshop . To sam video odma, a nema ni lanac/kardan. Inace stvarno dobro izgleda ovako . Videcu da doradim ja sa diskovima i ostalim sitnicama
  7. Ljudi pazite, na OMV pumpi se pojavile dve devojke u texas sorcu i samo sa gornjim delom kupaceg. Operu vam obe lepo soferku sa grudima zalepljenim za nju. Kada zavrse poso, zamolice vas da ih povezete do sledece pumpe, a kada to uradite dok one sede na zadnjem sedistu pocece da se pipkaju ljube itd, onda ce jedna da predje na mesto suvozaca i pocece da vas oralno zadovoljava, dok vam druga krade novcanik... Meni su ukrale novcanik prosle subote, nedelje, ponedeljak, utorak, evo i sutra .

  8. http://1.bp.blogspot.com/-IzohfRaWE0U/UMe8lyhLVyI/AAAAAAAACE8/UZFUjN2nLEc/s640/tumblr_m6free1Dnz1qa642ro1_1280+(1).jpg JA sam se zaljubio <3 Odusevio me ovaj cafe, a to se bas retko desava .
  9. Dugo sam ga gledao, mozda se pazari primerak ako bude ispao od 1000 cc kad budem o5 uzimao motor.
  10. Veca guma, sporije skretanje. Moze da se stavi i na nasem 180, ali mora da se uzme tocak od 636 i da se kupi adapter, prava sica treba 600-700 e . E a kolega sto je probao raptora, kazi mi kako se ponasa motorcic? Ja sam dugo gledao njega da uzimam jeste da se tesko prodaje ali su prelepi, jos fabricke usd vile
  11. Ajde vi sto volite da sredjujete slike. Kako mogu da odradim sliku da bude crno bela ( ovo znam) ali da jedan predmet npr motor bude u coloru, tj svojoj boji

  12. Od kad moja cura imala onu saobracajku i kolege na forumu, kolko god da volim motore iskreno me strah da nastavim neko vreme. Inace za sada kad ode masina godinu-dve bez voznje, a posle nesto maloo jace ili novo
  13. malosi je za skutere
  14. kupuj taj jebeni blatobran aman 35 e je malo za 100e se prodaju pa nagore. Inace extra si sredio motor
  15. Druze svaka cast,ja sam imao ideju skoro da pravim ovako nesto, a vidim da cu ideje da ti pokradem
  16. Vama nije ni bila Meni se od prosle godine nije ni zavrsila
  17. 200 e takav top. Ili 170 e mivv conus . U sustini svako uzima sta mu odgovara, ali ipak je bolje kad bi imao gotov da stavis cujes vidis da li odgovara i tako u krug
  18. Malo previsoke cene, neljubazni itd.... Iskreno kada sam ja trazio auspuh koji je imao u ponudi , odprilike mi se vrtelo oko cene 180-200+ e tako nesto je bilo. Samo 40-50 e mi trazio za deo cevi od 5-10 cm.....
  19. Nesmem da ti kazem
  20. Zove me decko za motor i nudi mi kes i sve zivo uz amenu, ako neko hoce da mu pomognem ima neki laptop i garmin navigaciju pa ako nekog interesuje da mu pustim broj

    1. gixxer

      gixxer

      Posto mu je navigacija i kakva je _

    2. Dzony93

      Dzony93

      Garminova, sutra cu da vidim i javljam .

  21. Prelep!!! Decko me zvao za motor pa izgleda uskoro napustam sediste na neko vreme. Kad se vracam uzimam definitivno novi ER6
  22. Cuj sklanjaju, kad mi pukne iz auspuha panduri se za pistolj hvataju Pokusacu da snimim nekom kvalitetnom kamerom, mobilnim nije to to, i zvuk dosta gubi kvalitet . Nekako je slican two borthers-ovom ili Delkevicu ( i po izgledu i zvuku) .
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja