Jump to content

Moto Zajednica

sashac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3254
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: sashac

  1. Da mi je problem komentarisanje,ja bih zakljucao oglas.Konstruktivni realni komentari vode necemu.Lupetanja zavidnih,nicemu.Hvala kolega.Ovo je konstruktivno i kolegijalno.
  2. Pa da znas...ali nece na gs-a da pase...jbg slabo jebavam,pa moram njega da pazarim... Ja sam lepo rekao,da neko moze samo cinjenicama da da neki argument o ceni.Ali ljudi su iskrivljeni,valjda od mucnih zivota,neuki,nevaspitani,u krajnju ruku bezobrazni i podli.I svi daju neke glupe misli,lupetanja,a kad treba da zamene migavac jure na buvljak i kupuju kineze za 100 dinara.Ah da skinuo sam i one fabricke serpe od migavaca i stavio lepe hrom iz motolenda,1600 dindzi par...
  3. Ja prodajem motocikl par meseci,a navigaciju dodadoh pre par dana-cena se nije menjala.Tako da kao sto rekoh uvazavam samo cinjenice.Ovo tvoje je neosnovana predpostavka.Cinjenica je da mi neko kaze da ovaj motocikl 2005 moze da nabavi ispod 3700 evra onako klot.Da moze da stavi ganc nov akrap,za manje od 350 evra.Da moze da stavi sve nosace kod Sebe za manje od 160 evra.Da moze da stavi lanac i lancanike za manje od 150 evra.Da moze da kupi kofere nove za manje od 300 evra.Da moze da stavi ohlins amortizer nov za manje od 250 evra.Da moze da stavi mra vizir sa deflrktorom nov za manje od 110 evra,da moze da stavi ovaj pokazivac stepena za manje od 80 evra.Da moze da stavi nove gume pireli za manje od 250 evra.Aj sto su tek uradjene vile semerinzi i sva ulja,i to kostalo 150 evra,to ne racunam isto.I da moze da nabavi navigaciju za manje od 400 evra.Ovo sto sam ja stavio na motor kosta 2000 evra,da ne racunam registraciju,koja ceka svakog kupca i iznosi 250 evra,i sitnice poput 12 v adaptera i sl,visljih koski,podizaca kormana i samog kormana,novih nissin plocica i napred i nazad, itd,itd. Sad ja vas trolove da pitam,jeste vi u pravu,ili ja?Da li mi trolujete oglas cinjenicama ili bezobrazlukom i neznanjem.Jel vi mislite da je to ok?
    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. sashac

      sashac

      vazno da je cena povoljna.

    3. Throttle Addict

      Throttle Addict

      Cena sitnica, kako kaze vlasnik, motor je u perfektnom stanju, verujem da je shodno tome i ta cena :D Da li ti znas koji je trud ulozen da se toliko zapusti motor e moj druze :D 

    4. shlem

      shlem

      A i cena nije fiksna.

  4. sve je na prodaju.
  5. Mislis 350 000
  6. I plus,idealan i za enduro voznje...Mislim ko zna.
  7. Ma opusteno,jasno mi je.I ja odgovorih misleci uopsteno.Nisam ti ja neki ljutisa.Realno si odgovorio.
  8. pa kupi klot,ko ti brani.Ja ne.Ko me poznaje zna sta stavljam na motocikle...te kinezije i ostalo ne preferiram.Nije off,opusteno,diskutujemo...Ja samo volim cinjenice.Znaci kad neko kaze 1000 evra skuplji...molim cinjenice,ovako je lupetanje. Plus,ladno dajem navigaciju koja kosta 90 000,koju vecina moze samo da sanja na poklon,i ladno ljudi opet seru...Srbistan.
  9. Nije istina da je 1000 evra skuplji.Pokazi link ka oglasu fazer 2005 sa ovim stanjem i opremom da je 3500 evra.Danas svi lupetaju proizvoljne cinjenice.Dacu ti primer...Idi kupi akrapovic,pa ga vari argonom,i javi mi cenu.Idi montiraj crasbarove,nosace kofera,kupi nove kofere-sva tri,montiraj ohlins amortizer,mra vizir,stavi nov lanac i lancanike,nove gume,grejace rucica,pokazivac stepena prenosa preko cdi-a,nov regler.I ja sam ga kupio za 3700 evra-klot.Nije mi niko nista poklonio.
  10. Ma jok bre .Svako ima pravo da misli nesto.Motor sa ovom opremom,i stanjem minimalno vredi toliko.Ko hoce neki ogoljeni krsic,sa kojim ce da se zajebava,i stariji,moze za jeftinije novce. Zamenjeni su semerinzi na vilama,ulje takodje,ulje u kocionom sistemu,i ulje u motoru stavljen Bardahl.Karbovi sredjeni,ocisceni,nastelovani vakumi.
  11. Idi iz Arilja ka Ivanjici,pa skreni desno na Prilike.Prelep put,prelepa priroda,pa preko Katica,Mocioca,Jasenova,spustis se na Belu reku,pa ides na vodopad.
  12. Vozi covek pa uziva...
  13. ja sam mislio to samo ovi sa Gs ovima...
  14. Kombinacije sa razvaljenim motociklima skuterima i kolima.Ali price i bajke koje pricaju...da sam normalan ja bih poludeo verovatno.Sad bih ga obelodanio koliko me je iznervirao kolega,ali ajd necu.citiram...Znas sashac ja imam 2500 evre,a to realno i ne vredi mnogo vise...Ostace on meni jos dugo dugo.
  15. Jbg,kad znas da imitiras abs...lako je tebi.
  16. Nazalost samo puste kombinacije.I to one sulude.
  17. U zdravlje da sluzi.
  18. Ide to de oces...
  19. Prodat.
  20. Rezervisan do sutra uvece.
  21. zakljucan je telefon na mts.
  22. Mmmmmmm gulaš...
  23. 0646825522
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja