Da li ste zaboravili svoju lozinku?
Jun 14
Jun 10
Jun 5
Maj 26
Maj 18
Maj 17
Maj 12
Maj 10
16,1k
Pregled svih promena statusa od člana sashac
Sinoc zakljucam auto,sve radi.Jutros,alarm-centralna niiistaaa...Pa da li se pokvarilo samo od sebe preko noci...jeeee...Nije baterija na kljucu...???
miksamgm
treba da meris u verglanju,nesme da ide ispod 10V
djoledb
Da nije opelov ključ?
Sam taster na ključu je možda krivac. Koristite ponekad i sam ključ da otvorite vrata, i meni je bio sličan peh sa bravom zbog daljinca.
sashac
Nissan.Pa mislim ako ima 13.2 kad vergla.vergla bez ikakvih problema,pali ko mina,sto ne bi aktivirao centralnu.Nije mi jasno,sta je moglo da se desi,uvece lepo zakljucam,sve u redu,kljuc u jakni,nije mi padao ili bio kvasen.I ujutru mrtavela...
Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja