Da li ste zaboravili svoju lozinku?
Jun 14
Jun 10
Jun 5
Maj 26
Maj 18
Maj 17
Maj 12
Maj 10
16,1k
Pregled svih promena statusa od člana sashac
Best
Pocecu da gajim pirinac!!!
piki
Pa sta ocete mesec i vise kap kise nije pala pa ne moze doveka da ne pada, samo da ne bude usrano ko prosle godine ali za sad je ok
Bruno 68
Ja odo u subotu preko Bugarske za Grcku a malo I na Tassos (predvidjaju 30 C narednih 10 dana)pa cu nazad preko Albanije. Tamo je sad mirnije nego preko Makedonije. jedino me plasi CG sad je sezona kisa sve do Avgusta.
Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja