Da li ste zaboravili svoju lozinku?
Jun 14
Jun 10
Jun 5
Maj 26
Maj 18
Maj 17
Maj 12
Maj 10
16,1k
Pregled svih promena statusa od člana sashac
Da li ima neki kolega iz bg-a,da se bavi pravljenjem play lista muzickih,treba mi za restoran.Amaterski mogu i ja.Potreban mi je standard u kvalitetu snimka,a muzicki pravac je dzez standard,tj.sve poznate stvari odradjene u dzez standardima.
Endurac
ako ne uspes na forumu skokni do dj dzonija ispod tasmajdana sa desne strane p puta kineskog restorana, starine novaka
sashac
ock
Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja