Jump to content

Moto Zajednica

brkicNS

Članovi
  • Broj tema i poruka

    169
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: brkicNS

  1. brkicNS

    Rukavice

    probiker su zimske, duboke, postavljene iznutra. zato ih i prodajem, trebaju mi letnje.
  2. brkicNS

    Rukavice

    Jel mozes samo da mi posaljes dimenzije ili kako se model zove... Da vidim da li mi pase na bandita.
  3. brkicNS

    Rukavice

    Prodajem 2 para rukavica, MADHEAD nove novcate, kupljene u luisu ali kao poklon i ispalo je da su velike (XXL). PROBIKER polovne (L), koristio sam ih prosle jeseni, nabavio sam druge pa mi ove vise ne trebaju. Madhead - 25e Probiker - 15e Cene su sklone korekciji ako se kupuju zajedno. Moze zamena za neke druge rukavice M ili L velicine, opremu, tank torbe, zmigavce, sta god. Izvinjavam se za los kvalitet fotografija. Pozdrav, Marko 0605022913
  4. Daj fotke rukavica... Ili toga ponesto
  5. Moze zamena za sta god. Oprema, gume, bicikl...
  6. Kupio sam novu lamelu za bandita (1995-2005) koja se ispostavila da mi ne treba, niti ce mi trebati u skorije vreme. Dakle, nov, tek raspakovan set lamela za Suzuki GSF 600 (1995-2005) - 60e. Marko 0605022913
  7. brkicNS

    Supermoto

    Prijatelji znam da je off, ali je hitno... Sinoc, 31. maja oko ponoci je ukraden bratov crno zuti supermoto Qingqi GM200GY, skroz crn sa zutim rezervoarom, ima nalepnice na vilama i faru! Zlatne vile, JOSHYMURA kratki auspuh - TUGA. Bio je parkiran u blizini ul. Novosadskog sajma, u onoj ulicici prema Cirpanovoj, pored zgrade sa crvenim terasama. Molim sve da otvore oci oko sebe i ako budu imali bilo kakve informacije javite ili na mob ili ovde! Marko 0605022913
  8. Razliciti su motori, mozda znas nekog ko hoce nakeda... Ovi te isprozivali gore pa sad mislis da te svako proziva.
  9. Nadjes mi kupca za bandita i dolazim po apriliju sutradan. Lepa je, ako je sve u redu uzimam na keca.
  10. Video sam da te ne interesuju zamene, ali sta kazes na ovo? Bokilic sredio karbove, ubaceni xenoni, maglenke iznad farova sa strane i jos svasta nesto. Bandit 600, 1995 god
  11. Dogovoreno! Javim ti broj telefona na PP.
  12. ako ne odgovara, ja sam sledeci ako se niko nije javio u medjuvremenu na PP
  13. Koja je cena?
  14. a cena?
  15. brkicNS

    Kawasaki volan

    Kupljeno!
  16. Resio sam da predjem na Transalpa, u ovom trenutku bi mi odgovarala zamena, ukoliko ga u medjuvremenu ne prodam. Moj bandit + doplata za transalpa (doplata u zavisnosti od godista TA). Pisite na PP ili na 0605022913. Hvala, pozdrav Marko
  17. Izvini nisam te prepoznao.
  18. Ukoliko je tako, moze lock. Hvala i pozdrav
  19. zvuci ko da prodajes samurajsku katanu
  20. Oglas za drugara... Nema 100 poruka pa mu cinim uslugu. Za bilo kakav info mozete ga dobiti na 063/7081969 - Steva. Pozz
  21. Prodajem polovan Nikon D40, star dve godine, ja sam ga kupio i koristio relativno retko. Uz telo ide kit objektiv Nikkor AF-S DX 18-55mm 1:3.5-5.6GII i stariji manuelni tele objektiv 70-210mm. http://2.bp.blogspot...Nikon+D40+3.jpg https://webshop.cash...10mm-zoom-0.jpg Cena celog kompleta je 250e. Marko 0605022913
  22. Nemam klasicni okrugli nego dupli okrugli, ne vidi se najbolje, ali je dobra fotka http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/313689_10150450951014743_670281490_n.jpg Necu ga menjati, samo me je zanima da li je neko tako nesto radio.
  23. Sjajno mali off ali taj motor je skroz ok po izgledu, estetika vristi, malo vuce na supermotic, mada ne moze bas sa snagom da se pohvali, a i cena mu je jaka, al opet, lep ko lutka ^^ da ne znate mozda nekog ko prodaje polovan MT03 far?
  24. tacnije, badza sa duplim okruglim farom
  25. Palo mi na pamet da stavim novi far sa bandita ili gsr-a na starog bandita, pa me zanima da li je neko pokusavao, jel pase razmak izmedju vila i jel lici na nesto? ps. dobro bi dosla neka fotka pozdrav, Marko
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja