Jump to content

Moto Zajednica

U Bačku Palanku na pizzu...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Danas popodne našli smo se Kawa, poštovani urednik Road Gunner i moja malenkost u nameri da odemo u jednu malu vožnju...

Dok smo se premišljali o ruti, gledali u nebo poput indijanaca, ceneći da li će nam biti potrebna kišna odela i sl.,pade predlog od strane Road Gunnera da odemo do Bačke Palanke i probamo extra pizzu. Pošto smo mi iz ovih krajeva veoma dobro poznati po tome da se pozitivni predlozi u vezi sa hranom (pozitivni-ajde da jedemo, negativni-ajde malo na dijetu) ne odbijaju, smatrali smo da je stvar rešena ali smo odlučili i da povedemo bolje polovine, ne bi li mogli da jednim udarcem ubijemo dve muve :D... Znači idemo u vožnjicu, a i izvodimo devojke  ;)

 

Relacija NS-BP 40-tak kilometara, lagana vožnja, par radarskih kontrola (hvala Kawa) i stižemo na odredište

404.jpg

404.jpg

 

Za jedan sto smo se mi smestili (sa sve Urednikom na čelu...Ah, taj socijalizam :D) a za drugi naša oprema

404.jpg

 

Ubrzo zatim stigla je i klopa, pa se diskusija za stolom prekinula na neodređeno vreme

404.jpg

 

Pizza je bila stvarno extra, toplo je preporučujem, a mi smo posedeli još malo, i krenuli kući pre mraka

404.jpg

 

Vratili smo se u NS siti i zadovoljni... Baš kao i naše bolje polovine  ;) ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Kao što se takav poziv nikada ne odbija... Nikada vam neću oprostiti to što me niste zvali!  ;D ;D ;D

Iako sam imao obaveza na Zmajevim Dečijim Igrama kao zvaničan fotograf jedne ljubičice  ;)

 

Blago vama...  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Kao što se takav poziv nikada ne odbija... Nikada vam neću oprostiti to što me niste zvali!  ;D ;D ;D

Pa vidi bilo je tipa 'alo kawa de si, evo me u Temerinu sa brutus-om  evo nas za pola sata ispred tvoje zgrade' dosli su i ptaju ' a di cemo?!, pada dogovor za BP pa smo odma pozvali i tri plavuse, meni bilo boje od njih posto je moja bila zauzata u frizeraju  ;D i sledeceg trena je vec bila radarska kontrola na izlazu prema veterniku (uspesno resena  :D ) tako da .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Neplanski uvek ispadne super. Samo sto si ti gosn Freewind-u isao solo pa si morao da zabavljas i nase devojke  ;D Ideja ti je bila super za klopu. Mada to sto ste me gurali u vatru da ja idem prvi na radar, to Vam nije lepo.  ;D Srecom Radar blokator uvek odradi svoj posao  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Kao što se takav poziv nikada ne odbija... Nikada vam neću oprostiti to što me niste zvali!  ;D ;D ;D

Pa vidi bilo je tipa 'alo kawa de si, evo me u Temerinu sa brutus-om  evo nas za pola sata ispred tvoje zgrade' dosli su i ptaju ' a di cemo?!, pada dogovor za BP pa smo odma pozvali i tri plavuse, meni bilo boje od njih posto je moja bila zauzata u frizeraju  ;D i sledeceg trena je vec bila radarska kontrola na izlazu prema veterniku (uspesno resena  :D ) tako da .....

 

;D Tako da... nisi me ubedio  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

E sad kad si nas provalio... Mi hteli da te zovemo,ali je Road počeo nešto da priča kao nemoj njega i sl.  ;D ;D ;D

E jeste zato te nismo zvali sad sam se tek setio da sam se ja protivio samo jos da me brutus podseti jos sta sam naveo kao opravdanje  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Smućkaću ja vama nešto za Scottoiler umesto onog ulja... samo da dočekam da potrošite ovo što imate... Ništa strašno... 40km x2 (tamo i vamo) = 80km... Pa... neki od vas će biti zdravo debeli posle 100 puta "put na picu i nazad"  ;D ;D ;D A i malko matoriji  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Smućkaću ja vama nešto za Scottoiler umesto onog ulja... samo da dočekam da potrošite ovo što imate... Ništa strašno... 40km x2 (tamo i vamo) = 80km... Pa... neki od vas će biti zdravo debeli posle 100 puta "put na picu i nazad"  ;D ;D ;D A i malko matoriji  ;D ;D ;D

 

A zakon o antimonopolu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Smućkaću ja vama nešto za Scottoiler umesto onog ulja... samo da dočekam da potrošite ovo što imate... Ništa strašno... 40km x2 (tamo i vamo) = 80km... Pa... neki od vas će biti zdravo debeli posle 100 puta "put na picu i nazad"  ;D ;D ;D A i malko matoriji  ;D ;D ;D

 

A zakon o antimonopolu  ;D

 

Za nas prevarante? Zakon? Ta ajte molim vas...  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja