Jump to content

Moto Zajednica

Renault Laguna 1.9dci, 2004. god

Recommended Posts

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

Renault Laguna 1.9dci, 2004. god, reg do decembra 2013, Odlicno stanje, prva boja, nikad udaran ni ocesan, 2 kod kljuca, tempomat, euro kuka. moguca zamena. ponude moze mail, pp, sms, poziv.. 063417988

post-3659-0-13592000-1377698595_thumb.jpg

post-3659-0-60901600-1377698604_thumb.jpg

post-3659-0-36957300-1377698614_thumb.jpg

post-3659-0-62473700-1377698623_thumb.jpg

post-3659-0-66774400-1377698633_thumb.jpg

post-3659-0-72777500-1377698645_thumb.jpg

post-3659-0-93220400-1377698654_thumb.jpg

post-3659-0-53306100-1377698662_thumb.jpg

post-3659-0-73951800-1377698671_thumb.jpg

post-3659-0-20732200-1377698681_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

cena 3450 u zameni. 3100 za kes. kilometraza nesto preko 160.000km. zamena za bilo sta sto mi odgovara, ponudite i videcemo. od ulaganja vidim samo balansiranje prednjih tockova jer blago vibrira volan na oko 90km/h, to cu srediti ovih dana. ne znam kad je i gde kupljen. proizveden je pretpostavljam u francuskoj :) obzirom na trenutno stanje onakav je kako sam i napisao. inace kod mene je 2 dana ako nekom nesto znaci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Pa moze a i ne mora da nesto bitno znaci koliko je kod tebe.

Ja imam Fabiu 1.9 SDI na kojoj sam upravo juce napunio 310.000 km ( ! ), nije nesto bas estetski spolja ocuvana, ali je vozim 3 godine, i drzim je u takvom stanju da maltene pred put od 2.000 km ne moram ni ulje da joj proverim. Znam TACNO u kakvom je stanju, svaku sitnicu, sto ti, nakon dva dana druzenja sa Lagunom, sigurno ne mozes da znas (osim ako je nisi kupio od nekog poznatog). Kada sam pre tri godine kupovao auto, jedna od opcija je bila bas ovakva Laguna karavan. Koliko znam, na 2004-om godistu su ispravljene neke decije bolesti koje su se pojavljivale na (dal bese) 2001-2002, tako nekako. Da odustanem je presudila moja debljina, jer sam tesko ulazio u auto jer je nizak. Ali zato kad udjes, auto je ladja !!! :takoje:

Uz to, oprema koju je malo koji auto imao. Drugi razlog je sto mi je istrcala Fabia za koju sam 1000% znao kako je odrzavana (odlicno), cak sam znao i kuda je vozena (uglavnom po Vojvodjanskoj provinciji), a ni cena u to vreme od oko 1000 eu manja od trzisne nije skodila :lol:

 

Srecno sa prodajom !!! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

upravo tako, u pravi si. moze da bude kod mene 10god a da lazem da sam je cuvao kao bebu. kazem iskreno kod mene je 2 dana, ups, sad vec 3 :) auto je za prodaju nije za mene dobijen je u kompenzaciji, dogovor postoji, a kupac moze da povede i vojsku majstora da proverava nemam nista protiv. pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Za Suzuki Boulevard M50 mi je neko preko KP ponudio isti auto, isto godiste po istoj ceni. Da me nisi mozda ti kontaktirao?

 

Nisi, sad vidim.

Promenio član SpaleKG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

Mozda sam ja naivan, ali nekako mi se podrazumeva da me kolega bajker nece ovde lagati za stanje auta.

Nisi pratio, skoro se pricalo o nekim prevarama unutar foruma. Ima ovde ne samo prevaranata nego i lopova i svacega. Ovo je samo sajt na kojem moze svako da se registruje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

Za Suzuki Boulevard M50 mi je neko preko KP ponudio isti auto, isto godiste po istoj ceni. Da me nisi mozda ti kontaktirao?

 

Nisi, sad vidim.

Nisam nudio do sada nikome

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Mozda sam ja naivan, ali nekako mi se podrazumeva da me kolega bajker nece ovde lagati za stanje auta.

Naivan si :)
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Mozda sam ja naivan, ali nekako mi se podrazumeva da me kolega bajker nece ovde lagati za stanje auta.

Nisi pratio, skoro se pricalo o nekim prevarama unutar foruma. Ima ovde ne samo prevaranata nego i lopova i svacega. Ovo je samo sajt na kojem moze svako da se registruje.

 

Da, ali ovde ima puno ljudi koji su prisutni više od 4-5 godina i koji se međusobno uglavnom poznaju. Nije baš samo sajt na kome svako može da se registruje. Koliko nekog možeš upoznati kad ti je poznanik, a ne prijatelj, drugo je pitanje i nevezano za sajt, tj. forum.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ma naravno da nisam naivan, mnogo sam daleko ja od toga. :hej: Znam za te prevare, ali nista na ovom svetu nije 100 % sigurno, zar ne? ;)

Hteo sam da kazem upravo to da se ovde donekle puno nas zna licno, pa imas kakvu-takvu sigurnost kod kupovine. Ja, cak i da sam lazov po prirodi, ne bi lako podneo da pe pljuje 25000+ ljudi (od kojih me mnogi znaju licno) zbog nekog "uvaljenog" predmeta kolegi bajkeru.

Plasim se da ovo sve vise skrece u OFF, a samo sam hteo da naglasim da kolega koji prodaje Lagunu ne moze da zna zasigurno sve o stanju auta, pa ne mozemo ni da ga smatramo odgovornim za neku EVENTUALNU neispravnost Lagune koju ne pomene kupcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

pablo potpuno si u pravu. luckyvladano takodje. a i ja sam :) svi smo u pravu, ajmo sad kupci idemoooo. ko je kes kupac pravimo izuzetan kes dogovor :) ko od mene kupi nesto nikad se nije zajebo, mnogi su cak i zaradili. ponekad sam i ja, ali mi to nije cilj. menjanje automobila i motora mi je hobi ako tako moze da se kaze ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

obrisao sam oglas na polovnim automobilima i jos po negde a ovde sam zaboravio. ja vidim svaki dan me zovu po 5-6 coveka :) Prodato moze lock

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja