Jump to content

Moto Zajednica

deuga brzina na thundercatu

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Motocikl: kawasaki zzr

Cao drustvo,imam problem sa drugom brzinom na yamahi thundercat,iskace. Dali neko od vas moze da mi kaze sta moze da bude kvar i koliko bi to moglo da kosta popravka. Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Motocikl: Golden Dragon

Zupcanik druge brzine, boljka i na FZR isto. Nije naivan kvar a i ni jeftin. Mora se rasklopiti cela mashina da bi se promenio zupcanik ili ceo snop. Racunaj na neki 300e pa na vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Upravo kako ti je Sheik rekao.

 

Uglavnom na TCat-u crkava ta druga zbog dizanja na zadnji, potezanja i sta ti ja znam.

Drug je isto imao problem, pa je preskako drugu :) dok kod mene nikad nije pravio problem sa brzinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Gasim po kucama...povoljno, 161 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Arena
  • Motocikl: Kawasaki ZZR1100,Yamaha Thunderace 1000

Dosta skup kvar,sto kazu kolege,agregat na pola pa polako,a to da druga brzina crkava uglavnom na TCat-u,nije bas tacno,znam masu ljudi kojima je crkla i na Kawi,Suzi cak i na Hondi koja ne sme da se pokvari,jeli ;) Ali TCat-a i R6-ica ima bas dosta kod nas i logicno je da ima i najvise prijavljenih kvarova.Meni jedino nije jasno zasto se kvar druge brzine uglavnom desava 600-tkama,kao da jace kubikaze to bolje trpe :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 483 postova
  • Lokacija: Smed. palanka
  • Motocikl: HONDA CB 750 boul d"or, free-style

Malo si simptoma opisao. Kad iskace, na dodavanju gasa, oduzimanju, kako se ponasa u ostalim brzinama, pogotovu kad ides u vis. . .Probaj u nekoj normalnoj voznji da ga zadrzis nogom kad ubacis u drugu, ako i tad, kvar je zupcanik ili viljuska za drugu i to je rasturancija komplet. Ako ne iskace kad ga zadrzis nogom, onda moze da ga zeza mehanizam koji menjac drzi u brzini. Mislim da mu se moze prici kad se skine lamela i korpa kvacila. Proveri spolja polozaj poluge menjaca da ne glavi negde, najveci je hod kad ide iz 1. u 2. jer tad mora da preskoci i ler. Posavetuj se jos sa nekim. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja