Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 472 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Do sada nisam vozio MZ po kisi .ne racunam onu rosulju.. ali zena uzela danas auto i obukoh kisno odelo ..upalih masinu i na put 50km u cugu po najvecem pljusku ,nije ni zastucao .Pre sat vremena usao u kucu  suv ko barut ,kisno odelo odradilo posao u koferima sve suvo. prosto da covek ne poveruje jedino sto zbog trayal guma nisam smeo brze od 70 kmh ,najgore od svega doslo mi da upalim motor i da idem da se vozim po kisi ...opet...pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Ako ti je kabel od svećice i kapa kao i gumeni dihtujući delovi dobri ne sme da ti štuca.Ja sam imao problema sa lišom kapom onda sam otkrio silikonsku za motorne testere.Nju kada navučeš preko svečice nema šanse vlaga da udje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

MARIHUANA - trava koja sigurno prouzrokuje znatno vecu srecu od deteline sa cetiri lista.
*****

Etno kuca - Tipicna kuca u Srbiji sa iskljucenom strujom, vodom i telefonom zbog neplacenih racuna. 
*****

Pitagorina teorema nekretnina - Kvadrat u centru jednak je zbiru dva kvadrata na periferiji grada. 
*****

Klupa za rezervne igrace - Klupica na groblju koju okupiraju bakute za vreme zadusnica. 
*****

Poverenje - Kad sa sluzbenog puta, nenajavljen dodjes zeni kuci. 
*****

Бигамија је кад имаш више жена него што ти треба.
Моногамија је исто.

Гаћице нису најважнија ствар на свету, али су врло близу!
***** 
Најбоље је бити богат и здрав...јер ако си сиромашан, џаба ти што си
болестан.
***** 
У почетку се девојкама говори: - Јагње моје, пиле моје мало... Касније те
животиње одрасту...
*****

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 472 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Danas kupio original auspuh za moj MZ samo sto je na njemu sa zadnje strane ukucano mz251 a ja imam etz 250.Dobio sam ga sve sa lulom i cim budem imao vremena skinucu onu karabuzu i staviti original DDR samo ne znam da li pase lula ili cu morati da ostavim staru...pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Danas kupio original auspuh za moj MZ samo sto je na njemu sa zadnje strane ukucano mz251 a ja imam etz 250.Dobio sam ga sve sa lulom i cim budem imao vremena skinucu onu karabuzu i staviti original DDR samo ne znam da li pase lula ili cu morati da ostavim staru...pozz

Trebalo bi da grana izduvna kod 250 ima "blaži" radijus a kod 251 je sa dva oštrija ugla.Mislim da paše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Znači nam i cena jer je kod 2T jako važan auspuh. Jeste da nije baš najlepši ali za MZ od originala nisam naišao na bolji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Danas kupio original auspuh za moj MZ samo sto je na njemu sa zadnje strane ukucano mz251 a ja imam etz 250.Dobio sam ga sve sa lulom i cim budem imao vremena skinucu onu karabuzu i staviti original DDR samo ne znam da li pase lula ili cu morati da ostavim staru...pozz

  Grana od 251 pasuje na ETZ 250, pasuje i od 250 na 251, ali je moguce da se u toku voznje sudari sa prednjim blatobranom ako se nabode viljuska . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 472 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

kupio polovan i izlupan sa srafom za lulu i svim nosacima i drzacima i lulom.Izlupan i nikl mu je malo propao  mislim posto je sav masan i prljav sredicu ga  i staviti slike civ uhvatim vremena,platio 2000 din.Posto na mom motoru imam neku budzevinu,,vidi u ljubimci,, ovaj auspuh je bas tezak pa me interesuje da li je on stvarno tezak ili se tu nakupilo svega isvacega ,,,mnogo pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja