Jump to content

Moto Zajednica

SV 650 N,S?

Recommended Posts

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

drage kolege, danas sam gledo http://www.polovniautomobili.com/oglas756362/suzuki_sv_650/ , i sta reci, nisam mu naso neke vidljive nedostatke.menjac radi odlicno, kvacilo isto.( o ceni nisam prico, hocu da vidim jos koji). kad ono dodjoh kuci, a ono, ovo http://www.polovniautomobili.com/oglas609815/suzuki_sv_650_s/ . mozda je i kolega sa foruma. ovaj plavi je cak veooma blizu mojim finansijskim mogucnostima (dostizan). e sad, ja sam danas, gledo i gledo.(crnog) ne dimi ne zvecka ne puca, deluje pravo. pitanje je za one koji su ga vozili ili ga voze; sta se gleda kod SV-a? kakav je potrosac? vidim dosta ga hvale. meni se vizuelno bas svidja a jedini,  fabricki nedostatak,(za mene) je sto nema centralni podupirac. e da, kreno sam u potragu sa 2Keur., i to je bio pocetni fnansijski okvir. i sad zamislite protegnem se do nekog iznosa a ono za 7dana, pojavi se isti,slicni ili bolji motor za isto ili manje para 1hmm.gif

 

aj dajte neki komentar..

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Sv-a nikad nisam vozio i tu ti ne mogu pomoci ali sam imao isti problem "dal da kupim" i "sta ako naidje neki povoljniji",moj ti je savet da preseces kad ti se nesto bas,bas svidi i uzmes motor jer sto vise budes gledao i merio to ces manje znati sta hoces. Sa druge strane ide zima i motori mogu da budu samo jeftiniji ne skuplji a i ne mozes ga voziti do proleca obrni,okreni. Srecno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Obodji sedi probaj i ako ti se svidi kupuj tako sam i ja gledao razne motore dok nisa otiso i probao onda sam reko sad znam sta hocu samo da nadjem i da valja i tako u roku od dve nedelje sam kupio motor a pre toga sam odmeravao dobrih pola godine i nisam znao sta hocu...

Mada ako se moj glas racuna ja sam uvek za S verzije ne volim neikd bajkove.

I samo polako danas je kes svetinja kad imas kes na gomili svasta mozes da radis sa cenom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Posalji PP Djeneralu. On vozi SV vec 3-4 godine i mocice da ti kaze iz prve ruke sve sto te zanima, da te posavetuje,...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

probao sam pre neki dan SV 650 S u perfektnom stanju sa nekim opasnim auspusima (Futura), 2003 ceni ga covek 2800e. Motor kao motor nije los ali ako ste vec vozili motor sa 4 redna bice vam veoma neprijatne vibracije koje ispoljava V2 agregat (nemora da znaci nekima ne smeta, sve je stvar ukusa). Polozaj sedenja fenomenalan, izgled diskutabilan (ima lepsih motora za te pare)

 

U svakom slucaju za pocetnika je ozbiljno dobar izbor zbog svoje snage od 72ks. Jeste explozivan u malim obrtajima, fino ubrzava ali pozeleo sam vise..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Husaberg FS650e Yamaha WR426f Yamaha Raptor 660R

Ja sam vozio 2 SV-a 650 ove sezone i mislim da je to sjajan motocikl.

Ima pouzdan agregat, L-twin je po mom misljenu idealan koncept agregata (ja vozim 4 cilindra i kazem to, zapalice me neko).

Nacin na koji isporucuje snagu je odlican, mnogo lepse radi od paralelnog twina u er6.

Motocikl nije previse "mekan" (ram i ogbiljenje) sto je cest slucaj u toj klasi, kocnice su ok.

+ je Suzuki i nece da se kvari

 

IMO: ako volis naked, za te pare ne mozes da se vozis bolje, samo odaberi dobar primerak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Street Triple

Pisalo se na ovom forumu dosta o SV-u, koristi pretragu.

Što se cene tiče, mislim da ne možeš da nadješ Sv-a u iole dobrom stanju za te pare koje si spreman da platiš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Meni je lepsa S varijanta,ali se na N modelu mnogo udobnije sedi,jedina zamerka na mom

je taj korman,ali se i to da srediti ;)

 

Sto se tice potrosnje,do 100-110km/h potrosnja 4L,odlican obrtni moment,vibracije

u odnosu na 4 cil. postoje ali je stvar navike,meni ne smeta

 

Koliko vidim na 'tvom' crnom kilometraza je manje-vise

dikutabilna. ;) zasto je volan menjan,da li je farban...

Stvarno je zeznuto kupovati polovnjak osim ako kupac ne zna od koga kupuje.Malo mu je jeka cena,imas 2004 za te pare ali opet pitanje kakav je.,,

 

 

Srecno sa kupovinom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

"crni" nije farban.korman pretpostavljam da je menjan jer se originalni pokrivio, od nekog klizanja.moja pretpostavka.gazda ga tako kupio. ima jednu malu ogrebotinu na plastici ispod sedista,sa leve strane pa cenim da je klizo po toj strani i onda menjan i korman. ne vuce nigde. kilometraza je oko 36000, sto je diskutabilna? mozda znas nesto sto bi ja trebalo da znam?vibracije mi ne smetaju, i nisu bas neke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

 cena je 2k5e sa stenderom..sta znam, covek nece za manje, a ja cu i to jedva da sakupim..ali eto svideo mi se motor,sad,valjda nije zajeb.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

e, nazalost nemam koga, zato sam buljacio po forumima ne bih li vido na sta da obratim paznju. bem li ga, ne dimi, ladan pali, iz cuga,ne treba da mu se zavrce gas.ne zvecka nista "metalno". kvacilo vata lepo. ne vide se neke deformacije,nije farban. eto, da ima nekog iz Panceva,da poznaje motor i da da neki komentar, bilo bi lepo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Terao ja jednog N a '99 o koji je skoro 130 iljada imao,ishao kao nevreme,a ide i dalje.. srecno sa kupovinom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

gotovo. uzeh SV650, onog crnog, malo pre sam ga dovezo.. i veoma sam zadovoljan! motorce bas kavo mi je trebalo. sad vidim da bih pogresio da sam iso na CB750. em mladje em volim dva klipa.bas sam uporedjivo sa mojom CB500 i malo je kanda kraci, al cini mi se da je poprilicno zivahniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja