Jump to content

Moto Zajednica

Dakar 2011 - Argentina-Chile

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Modrica

Svaka im cast kako i kuda voze! Za ovo stvarno treba imati petlje. Koliko li je samo ovakvih usjeka i nemogucih puteva!!! Gabi svaka cast, samo da stignes do kraja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1847 postova
  • Lokacija: Beograd

po Dakar birokratiji posle 9 etapa, Gabor je 59-i.

opis današnje:

862 km are on the menu of the 10th stage, making it the longest of the rally.

The reason behind its size is the long link stage in the morning (686 km) which will take the competitors over the border, before a mythical special around Fiambala. 176 timed kilometres, already raced in 2010, but which the competitors will be tackling in the other direction before finishing in the banks of white dunes around Fiambala, which caused so many problems to the crews in the Dakar 2010, and a considerable amount of withdrawals!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Ali ako pogledaš OVDE videćeš da je Gabor 71. u generalnom plasmanu (klikni dole na ikonicu "bikes", pa "overall"). A opet na ovoj STRANI Gabor je 68. ?! :stabre::neznam:

Drugi link je za rangiranje u nekoj kategoriji "Scratch". Da li neko može da razjasni šta je to?

Ove godine mi se nimalo ne sviđa oficijelna Dakar web stranica. Teško se prolazi kroz meni i često zalutam ko zna gde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1847 postova
  • Lokacija: Beograd

ummm... kada krene "stage in progress" nema statistike i rankinga ali pre toga je lepo pisalo da je Gabor 59-i što se i vidi na njegovoj stranici kao Overall posle 9-e etape. :takoje:

http://www.dakar.com/dakar/2011/us/rider/061.html

 

recimo juče satić refresha se ne vidi (bar kod mene) a i u live-u su mogli da okače neko njihovo vreme. kolona penalty na live-u ničem ne služi ali kada izmatematišu ranking onda se na toj stranici vidi sve...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Ali ako pogledaš OVDE videćeš da je Gabor 71. u generalnom plasmanu (klikni dole na ikonicu "bikes", pa "overall"). A opet na ovoj STRANI Gabor je 68. ?! :stabre::neznam:

Drugi link je za rangiranje u nekoj kategoriji "Scratch". Da li neko može da razjasni šta je to?

Ove godine mi se nimalo ne sviđa oficijelna Dakar web stranica. Teško se prolazi kroz meni i često zalutam ko zna gde.

 

 

pozicija na startu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Hvala Tomo. Eto, sad znam da je bolje napisati Scratch nego Start. Ma, nema veze, neka je naš Gabi dobro i neka završi i ovaj Dakar, a oni neka švrljaju šta hoće.

Napreeeed Sakiiii !!! :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja