Jump to content

Moto Zajednica

Nalepnice-bezbednost

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800FI

Sto ce reci da je jedan A4 15 dinara, odnosno 5 250 dinara za 350 A4 listova, tj. 1050 nalepnica. Hm....5250 din.....nije bas da je mala kinta...  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

pa tako nekako, ali to je čini mi se bolja ponuda od one 3 dinara nalepnica dimenzije 11x9cm (na 1000) :)

a i pogledaj koliko bi izašla jedna A4 u nekoj kopirnici ili štampariji po gradu tipa copy centar... meni su naplatili 54 dinara čini mi se..

 

danas mi se javlja i čika Srki, vlasnik treće štamparije koju sam kontaktirao, sinoć mi je javio da je juče bio u gužvi pa nije stigao da pogleda i sračuna...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

e ovako... stigla je i treća ponuda (što se mene tiče) i ona je najozbiljnija, ali je takva i cena...

čika Srki je video nalepnice i rekao da ima neku belu foliju koja trpi sve spoljašnje uslove (kišu, sneg, so, sekire...) i sms glasi ovako:

"Dakle 1000 nalepnica 2/0 sito na pvc beloj foliji sa filmovima obrezano je 19750din a 3000kom je 39500din."

Dakle, kao što vidite, cena je drastično veća... 39500/3000=13.16din po komadu. Dakle ako bi svako kupio po jednu - i nije strašno ako je baš toliko kvalitetnija...ali ako je uporedimo sa 2.70din po komadu... koja nije na toj fancy foliji... nem'  pojma, eto teme za diskusiju...

Pošto se već pominjao GSP, prođe mi kroz glavu da bi one možda pasovale na busevima, tj da bi bile odgovorajuće zbog istrajonosti... Aj sad ću cimam druga Tasu da vidim koliko su kod njega na tim fancy folijama (tasa je onaj dečko što je dao ponudu za 2.7din/kom).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pratim temu. Svaka čast na ideji! Ima par štamparija i po Subotici, malo ću da se raspitam, pa javljam....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

e ovako... stigla je i treća ponuda (što se mene tiče) i ona je najozbiljnija, ali je takva i cena...

čika Srki je video nalepnice i rekao da ima neku belu foliju koja trpi sve spoljašnje uslove (kišu, sneg, so, sekire...) i sms glasi ovako:

"Dakle 1000 nalepnica 2/0 sito na pvc beloj foliji sa filmovima obrezano je 19750din a 3000kom je 39500din."

Dakle, kao što vidite, cena je drastično veća... 39500/3000=13.16din po komadu. Dakle ako bi svako kupio po jednu - i nije strašno ako je baš toliko kvalitetnija...ali ako je uporedimo sa 2.70din po komadu... koja nije na toj fancy foliji... nem'  pojma, eto teme za diskusiju...

Pošto se već pominjao GSP, prođe mi kroz glavu da bi one možda pasovale na busevima, tj da bi bile odgovorajuće zbog istrajonosti... Aj sad ću cimam druga Tasu da vidim koliko su kod njega na tim fancy folijama (tasa je onaj dečko što je dao ponudu za 2.7din/kom).

Skupo bre...To izadje 19,75 dinara nalepnica...mnogo je. Vidi kakva je folija u toj stampariji koja je ponudila 2,7. mislim da je 19,75 bas mnogo. Verujem da su kvalitetne, ali ne treba bas branik da nadzive.  ;)

 

Pratim temu. Svaka čast na ideji! Ima par štamparija i po Subotici, malo ću da se raspitam, pa javljam....

Pitaj i javljaj  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Svako bi trebao da je ima u dzepu i na semaforu je samo pljunesh na bus. :D

Moto gerila! :D

;D ;D ;D ;D dobra ideja  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Sto ce reci da ako ce se nasumice lepiti na vozila tipa bus, morate razmisliti da i lepak na nalepnicama bude dobar, posto se nema vremena da se ocisti povrsina od prasine i prljavstine koja postoji na svakom vozilu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

...

Nalepnice na busevima bi trajale 1 dan ili krace jer bi ih odlepljivali zaposleni u GSP-u. Na autima bi se ponosno vozile godinama.

 

čika Srki je video nalepnice i rekao da ima neku belu foliju koja trpi sve spoljašnje uslove (kišu, sneg, so, sekire...)

Materijal koji trpi sve nabrojano je od proizvodjaca ORACAL. Kvalitet je proveren, na kolima imam neke nalepnice 7-8 godina i dobro drze. Mislim da je veci problem postojanost i kvalitet farbe (izbledela je posle toliko godina).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

hehe, ja već nosim sa sobom 3 komada. od kada se otvorila ova tema, u roku od dva dana su me isekla tri pajsera i to ozbiljno i baš mi bilo žao što nisam imao kod sebe nalepnicu da ih stignem i na sledećem semaforu im zalepim po jednu... tako da sam sada opremljen ovima iz copy centra :)

 

Javljam danas šta mi je Tasa odgovorio o kvalitetu onih od 2,7 din i ceni ovih neuništivih :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Sada sam se čuo sa Tasom, jbg dečko je na Jahorini na skijanju pa ga nije lako ni uhvatiti... Kaže da bi svakako bilo bolje da je PVC materijal, ali to je veći trošak... Pošto bi onda bila sito štampa itd...  Cenu će mi javiti kada bude stigao, danas-sutra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Juce je trebalo da me zovu iz shtamparije, ali nista.  >:( Ako se ne jave danas do 12.00 ,zovem ja njih.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd

Imam ja jednu ideju za text

 

DVAPUT GLEDAJ, NIJEDNOM SECI

 

Evo napravio sam i ja slicicu, izvinjavam se na iskoriscenoj slici motora i auta, ako je problem samo recite sklonicu je

 

Uradio sam samo crno belu verziju zbog jeftinije stampe.

Ubacio sam crno bele strelice nesto kao da trebaju da gledaju i levo i desno.

Isle bi 4 nalepnice na A4

 

E sad sto se stampraije tice, ja cu najverovatnije stampati neki materijal u toku sledece nedelje, pa posto vec imam dosta stvari za stampanje i popust na kolicinu mozemo da dogovorimo da se odstampa i ovo pa da udje u popust. U pitanju je digitalna stampa tako da ja mislim da nece biti problem sto je razlicito od onoga sto ja stampam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Imam ja jednu ideju za text

 

DVAPUT GLEDAJ, NIJEDNOM SECI

 

Evo napravio sam i ja slicicu, izvinjavam se na iskoriscenoj slici motora i auta, ako je problem samo recite sklonicu je

 

Uradio sam samo crno belu verziju zbog jeftinije stampe.

Ubacio sam crno bele strelice nesto kao da trebaju da gledaju i levo i desno.

Isle bi 4 nalepnice na A4

 

E sad sto se stampraije tice, ja cu najverovatnije stampati neki materijal u toku sledece nedelje, pa posto vec imam dosta stvari za stampanje i popust na kolicinu mozemo da dogovorimo da se odstampa i ovo pa da udje u popust. U pitanju je digitalna stampa tako da ja mislim da nece biti problem sto je razlicito od onoga sto ja stampam.

 

 

 

Jel si ti ozbiljan ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa to je bio samo predlog, to mi je prvo palo na pamet  :P, mada upravu si, ima glupih ljudi koji nece to ukapirati

A sto se stampanja tice, nisam mislio za stampanje ove koju sam pravio, nego koja je dogovorena.

 

BTW ja sam ovde na forumu nashao lika koji radi u shtpariji tako da mozemo i njega da pitamo, ali ja kada sam prichao sa njim, na neku malu kolichinu se ne isplati shtampati kod njega, jer nije digitalna shtampa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja