Jump to content

Moto Zajednica

Obilazak avalskog tornja

Recommended Posts

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Ko je za da se sutra u nedelju 25. 10. provozamo i obidjemo avalski toran u cast podizanja istog, a posle bi se dogovorili gde cemo na klopu?

Skup oko 10 i 30 kod motela 1000 ruza.

 

1. Neskebg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

2. Mi

 

Pored samog tornja je Mitrovica dom, lepa kafanica. Cuo sam da im je rostilj vrlo dobar. Samo treba proveriti cene, na licinom mestu. A sam toranj, koliko vidim, jos nije otvoren za obilazak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12242 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

3. Mi ;D

 

Mogli bih da se provozamo a Mitrovićev dom je lepa kaHvanica ali i relativno skupa...ustvari "normalne" cene ali bajkerima je uvek sve skupo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

3. Mi ;D

 

Mogli bih da se provozamo a Mitrovićev dom je lepa kaHvanica ali i relativno skupa...ustvari "normalne" cene ali bajkerima je uvek sve skupo :D

 

A el imamo jos uvek popust u "kolibi preko puta", mozda bismo mogli tamo na krkanluk?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

A sto ne bi ste u obilazak Iriskog tornja? Onaj "zuti restoran" je provereno dobra varijanta  ;D

Mi cemo verovatno tamo.

 

Mahacemo jedni drugima sa dve planine ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Janko i ja smo se dogovarali bas u to vreme na jednu voznjicu Avalskom putem do nase Kolibe. Ali nesto mi se mrce ovi oblaci od Surcina.....videcemo sutra ujutro....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Ne zaboravite da se nocas menja vreme sa 03 na 02 h, prema tome prebacite casovnike na vreme da ne bude ono "Jao pa zaboravio sam da vratim sat"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Beograd

   Janko i ja smo se dogovarali bas u to vreme na jednu voznjicu Avalskom putem do nase Kolibe. Ali nesto mi se mrce ovi oblaci od Surcina.....videcemo sutra ujutro....

Da da moze sutra samo  ako  vreme dozvoli idemo da testiramo opet srndaca  i pragnje  hehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Ko je za da se sutra 24. 10. provozamo i obidjemo avalski toran u cast podizanja istog, a posle bi se dogovorili gde cemo na klopu?

Skup oko 10 i 30 kod motela 1000 ruza.

 

1. Neskebg

 

A jel se i datum vraca sutra?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Sutra se menja datum a ne sat i nemoj da vas pali beemvejđija....pustite vi njega!

 

zileivan...pali slobodno, pa ni oni se ne poznaju međusobno!  Nešketa, dok je vozio Apriliu još su i poznavali a sada, kako je prešao na f650, ma niko mu se ne javlja! Šta češ, takav je život, forumaški.....

 

Poslednja prognoza za nedelju......padaće pećene prepelice sa zelenom salatom ali na Fruškoj Gori, na Iriškom tornju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Sutra se menja datum a ne sat i nemoj da vas pali beemvejđija....pustite vi njega!

 

zileivan...pali slobodno, pa ni oni se ne poznaju međusobno!  Nešketa, dok je vozio Apriliu još su i poznavali a sada, kako je prešao na f650, ma niko mu se ne javlja! Šta češ, takav je život, forumaški.....

 

Poslednja prognoza za nedelju......padaće pećene prepelice sa zelenom salatom ali na Fruškoj Gori, na Iriškom tornju!

 

Neske i dan danas vozi Apriliju a sa BMWa se ne skida, a nekada je imao Super Teneru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Beograd

Ko je za da se sutra u nedelju 25. 10. provozamo i obidjemo avalski toran u cast podizanja istog, a posle bi se dogovorili gde cemo na klopu?

Skup oko 10 i 30 kod motela 1000 ruza.

 

1. Neskebg

Neske evo ja sa Vladom veceras jos da  dogovorim  konacno jel idemo ili ne pa jel dolazi onda  opcija da  idemo  do  Ralje u Kolibu preko puta na hass  posle  obilaska tornja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja