Jump to content

Moto Zajednica

Tragedija na Novom Bulevaru-Novi Sad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

Jutros oko 6:20, na Novom bulevaru, ovde u Novom Sadu je kombi ubio nekog na skuteru. Ne mogu vam tacno reci detalje jer kad sam ja to video vec se stvorila stravicna guzva, i neznam tacno jel musko ili zensko jer je les vebio do pola pokriven, ali krvi je bilo mnogo, skuter je totalno rasturen, i sto je najvaznije i kombi je prilicno ulubljen. Neko je tu jako brzo isao. Skuter je izgleda jedan od onih postarskih Piadja, bele boje.  Gledao sam u les pokriven tako do pola, kako lezi na betonu, i taj skuter rasturen po bulevaru, pa mi pade napamet zasto je bilo bitno da se toliko zuri?

U svakom slucaju, ako neko ima preciznije informacije od mene neka javi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Mnogo mi je zao ko god bio, ali koliko li je taj nesrecnik bio ocajan da je po ovako hladnom vremenu morao jutros u 6 i 20 da vozi skuter, po mrazu a verovatno i po mraku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Novi Sad

I ja sam prolazio jutros u 7.20 Subotičkim bulevarom,uviđaj je još trajao,bulevar blokiran u oba pravca,beli kombi na sred puta,rasturen poštarski skuter ispred njega a desetak metara dalje pokriven motorista,jedino što sam video je da je imao kacigu na glavi,detalje oko udesa ne znam,u svakom slučaju pokoj mu duši

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: trenutno bez

Nažalost, ovo je tema za Crnu hroniku. Prošao sam oko 8:20, uviđaj je još trajao...Kombi je beli Ford Tranzit, dosta oštećen. Plašim se da je opet u pitanju oduzimanje prvenstva prolaza...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 112 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MBK Skyliner 250

Strašno. Saučešće porodici i prijateljima.

Sta se sve desi u dva dana, dva života nestadoše i, verovatno, kao i na početku sezone, najviše se gine i na kraju. Klizavo, slaba vidljivost, ljudi žure jer im hladno...

 

off: urednici, prebacujte ovu temu u "crnu hroniku"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

Po najnovijim informacijama izgleda da je u pitanju postar na skuteru, i da je do udesa doslo zbog nepostovanja prvenstva prolaza. Jos uvek neznam cija je krivica, mada nesrecnom postaru to sad vise nije ni vazno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

Strašno. Saučešće porodici i prijateljima.

Sta se sve desi u dva dana, dva života nestadoše i, verovatno, kao i na početku sezone, najviše se gine i na kraju. Klizavo, slaba vidljivost, ljudi žure jer im hladno...

 

off: urednici, prebacujte ovu temu u "crnu hroniku"

 

Sve si dobro rekao, do slovce...

 

Saucesce...  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Poginuo poštar

 

NOVI SAD – Poštar Petar M. (1966) poginuo je jutros na Subotičkom bulevaru u Novom Sadu kada ga je s kolovoza odgurnuo kombi „forf tranzit“ kojim je upravljao Dejan P. (1976).

Nesreća se dogodila oko 6.20 ujutro, kada je Petar M. na svojoj „vespi“ išao na posao. U istom smeru se kretao i kombi, koji je pri pokušaju da se prestroji udario motociklistu.

Petar M. je poginuo na licu mesta, a u kombiju je bilo još pet putnika koji su prošli bez povreda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Kada sam dobio dojavu od Makinsa otisao sam na lice mesta ali je vec bio zavrsen uvidjaj i odneto telo i motor.Kasnije sam na vestima video da je u pitanju beli Piaggio Free.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Novi-Sad
  • Motocikl: Yamaha fz6

Moj kolega sa posla,tragedija covek koji nikome lose ni pomislio ne bi,dobrica,prijatelj...........iskreno saucesce porodici,a mi dvotockasi da se zapitamo po nekada zaista smo kao glineni golubovi u dzungli na asvaltu.STRASNO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Novi Knezevac
  • Motocikl: Bmw F650

Nemogu da verujem,nema dana da ne nestrada motorista,to je stvarno zabrinjavajuce!!!                                                                                                                                                                                                                    Iskreno saucesce porodici     

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja