Jump to content

Moto Zajednica

Poziv na djir : Beograd - Arandjelovac - Beograd

Recommended Posts

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

e ja cu staviti par slicica u toku dana... samo bih zeleo da se zahvalim svim bajkerima koji su nam se javljaji u toku voznje, i to bukvalno svi!!!  ;D  ;D  ;D nasoj sreci nije bilo kraja   :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

e, i ako neko ima auto prikolicu, bilo bi lepo da se iskombinujemo da pokupimo maretovu hondu ovih dana... ja imam kola, sa kukom i strujom za prikolicu, ali nemam prikolicu  ::) tako da ako imate predlog, slobodno recite, bar toliko da mu pomognemo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 900 - Tamno Siva :)

Bilo je bas fino, mala odabrana ekipa (koja je vremenom krenula da se smanjuje)....prva polovina puta je bas bila u zoni sumraka, prvo Marko padne, ja na nizbrdici u leru zamalo da padnem, Zile pao jer ga je kamion zajebo sa parkiranje, pa jedan Kinki Supermoto pao u mestu bas na parkingu isped klope i slomi rucicu......sumracna zona.

 

Znaci sve je bilo protiv nas ali smo se lepo proveli, i putevi su cas super cas ocaj ali raspolozenje je bilo kao i uvek super.

 

VELIKI POZDRAV MARKU I BRZO OZDRAVLJENJE RUKE!

 

Pa uskoro i da ponovimo ovo....i naravno ljudi kacite slike!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

Meni iz ove priče izgleda kao da ste nastavili veselo da se vozite dalje, kao da se ništa nije desilo, to mi malo čudno.

Mare je u Kraljevu, ruka u gipsu i izgleda da neće morati da mu je operišu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Bilo je bas dosta rizle po nekim delovima puta, posebno izmedju Garasa i Darosave, kad smo krenuli nazad. A taj deo puta je i u najlosijem stanju. Hvala Lalajku na sugestiji  ;)

Meni iz ove priče izgleda kao da ste nastavili veselo da se vozite dalje, kao da se ništa nije desilo, to mi malo čudno.

Pa nije bas tako bilo. Mi sto smo izmakli kad je Marko pao, smo se vratili. Uverili smo se da mu je glava citava, bili tu, ohrabrivali ga. Smestili mu motor u dvoriste i napravili kriticnu pauzu. Onda smo se svi slozili da nastavimo po planu...

Marka je odvezla Hitna, culi smo se s njim na svaki sat, jedan kolega se cak vratio nazad u BG, iz AR, zbog Marka...

Sto se tice ostalih situacija, pa sve se to desava bilo gde. I nas cetvoricu za dlaku da je pokosio jedan karavan u Jajincima. Ja sam isteran van puta, desno... Ni ostali nisu bolje prosli. Srce je htelo da mi iskoci, kako sam zaustavio motor a da ne padnem, pojma nemam. Pauza da se smirimo i put pod tockove...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw F650gs twin

Ajde' ljudi, dajte te slike vec jednom  :)

Pa uskoro i da ponovimo ovo....i naravno ljudi kacite slike!!

 

e sta sve covek mora da radi na poslu....

 

 

evo linka ka svim slikama ( u 1600*1200)  rezoluciji..

http://picasaweb.google.com/k4hvd1/MotoTuraArandjelovacGaraskoJezero?authkey=Gv1sRgCKXt7OSXwL7sWA#

a evo i par za forum

 

btw bese super ... (upkos svemu...)

 

post-6222-128790509051_thumb.jpg

post-6222-12879050905548_thumb.jpg

post-6222-12879050905992_thumb.jpg

post-6222-12879050906437_thumb.jpg

post-6222-12879050906877_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Samo da se javim i zahvalim bash svima ne samo sa voznje nego sa kompletnog foruma. Najveci ste drugari. Aj sad malo mi tesko da kucam sa jednu ruku.  Operacije njverovatnije nece biti jer je procenjeno da je veliki rizik da izgubim funkcionalnost ruke, tako da ide standardno lecenje koje ce izgleda malo duze da traje , al boze moj ionako je kao kraj sezone pa sledece dace bog opet zajedno da jasemo. Zasto sam pao napisacu uskoro gde treba i OPREMU SVUDA ko je video kacigu i protektore zna zasto pricham

 

Inache narodnjaci su bili jedina stanica koju smo mogli tad da uhvatimo :P pa, kao sto reche jedan vidjeniji lik, "bolje sve ili nista" :)

 

Vidjamo se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

 

Inache narodnjaci su bili jedina stanica koju smo mogli tad da uhvatimo :P pa, kao sto reche jedan vidjeniji lik, "bolje sve ili nista" :)

 

Vidjamo se

 

Nemoj da se pravdas... To sto tamo ima samo radio DZENARIKA nije nikakvo opravdanje. Brz oporavak ti zelim, jos jedared!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Zasto sam pao napisacu uskoro gde treba...

 

Auuuuu... :o    Ja tek sada shvatam neke stvari. Video sam se sa ekipom na 15-ak minuta i pricaju mi

za neki pad. Pominju nekoga sa imenom i prezimenom pa sam pomislio da su tokom voznje naisli na

nekoga ko je pao a nije bio clan ekipe.

 

Jako mi je zao sto si se povredio i zelim ti brz i uspesan oporavak !!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Marko , Marko,pa zbog tebe sam covece krenuo na voznju,a ti pade. Nadam se da ce sve biti u redu,zelim ti sto brz oporavak. I ajde kad uhvatis vremena malo detaljnije ispricaj kako se desilo ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

C:\Documents and Settings\korisnik\Desktop\Slike

 

Pozdav za ekipu, narucito za Marka  junacki je podneo pad koji uopste nije bio naivan!

 

Brz oporavak i menjaj masinu nije bas adekvatna za ove puteve, a da smo bili na nekoj offroad varijanti verovatno bi ti jedini ostao na motoru.

 

NEdaj se!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja